Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Nem...

Mit jelenthet az álmom? Nem poénkodok, tényleg ezt álmodtam.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a barátommal egy nagyon forgalmas autóút mellett kempingeztünk, jobban mondva, csak aludtunk a hálózsákunkban. Ő est emegette az utolsó zsömléjét, reggel pedig az én 2 utolsó zsömlémet is, bár beleharaphattam, de azonnal ki is rántotta a számból. Majd ígérte, hogy bemegy a szomszédos Burger Kingbe vagy a McDonald's-ba. Volt még mellettünk egy benzinkút is. Szégyellős voltam álmomban, amiért a sok autós ott megy el melletünk ás látnak minket a járdán piknikelni.


Ne nevessetek ki. Tényleg ezt álmodtam. Mit jelenthet?


2010. jún. 25. 12:17
 1/10 A kérdező kommentje:
A gyorskajáldába azért ment volna, hogy nekem vegyen reggelit.
2010. jún. 25. 12:19
 2/10 anonim válasza:

Aranyos vagy :)))

Hülyeségeket nem csak te szoktál álmodni.

Viszont ha jól belegondolsz, és kutakodsz az elmúlt nap eseményeiben, lehet, hogy megtalálod a választ az álmodra. Pld.: Milyen filmet láttál, mi történt közted és a párod között... mert lehet, hogy valamilyen viselkedési formáján megütköztél.

Az álmainkban általában a nap közben történt "élményeket" visszük tovább... kicsit érdekes kombinációban.

Egyébként meg ne keress értelmet ennek az egésznek, nincs semmi baj !!!!

2010. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az országút lehet a felnőttek rohanó világa, amibe ti még nem tartoztok bele. Nem úgy viselkedtek, mint ők, és ez fura érzést kelt.


A zsömlés jelenetnek az lehet a tanulsága, hogy tudni kell tartalékolni. Nem szabad egyből mindent megenni vagy minden pénzt elkölteni, mert akkor később nem marad.

Ezt megtanulni fontos eleme a felnőtté válásnak.

2010. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

12:36: egy álom nagyon ritkán tükröz aznapi élményeket, történéseket. Legtöbbször régi emlékekből építkezik.


Nem véletlenül voltak a legnagyobb analitikus pszichológusok figyelmének a középpontjában az álmok.

2010. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szép kis álom. nemtudom mit jelenthet. én háborúsat álmodok mostanában.a lövészárokban kucorgok. néha lelövök 10-20 katonát, az enyémek közül is párat. gránátok,rakáták,minden van. a géppuskát sorozatlövöre állitom és ekkor felébredek mindig
2010. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
00.51 vagyok. a lényeget kihagytam! anyaszült meztelen vagyok és borotvált mindenütt.már az álomban.. megvisel mindig amikor ezt álmodom. reggel nézem h eltünt e a szőröm...
2010. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
06-26 00:51, te bizony frontszolgálatos katona vagyok.
2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na máér elis írtam így helyes: te bizony frontszolgálatos katona leszel.
2010. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:)
2010. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagyok (meg ha nem akkor is) sokat álmodok kajáról.

Meg a pókemberről. Sőt Justin Bieber is kísért.

De ettől még nem kapok ingyenburgert, nem leszek póknő, és Justin Bieber sem ment meg egy zombitól se. (hál'isten) XD

2010. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!