Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Többször álmodom ezt 17L

Figyelt kérdés

meghalok egy fényes úton eltévedek és tündérré leszek .egy világot találok ahol minden néma az útak fehér lepetővel vannak leterítve azokon kívül minden színes és sok a növény

(az álom közben főleg jó de néha nagyon rossz érzésem is van)


2010. jún. 24. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te lány, eltévesztetted a kategóriát
2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért ezt hova kellett volna?:D:$
2010. jún. 24. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:
ezotéria topikba
2010. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:(

már mindegy elrontottam

2010. jún. 24. 23:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Áttették a jó rovatba.
2010. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

valaki tudja esetleg a választ?:/

2010. jún. 25. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Tisztaság, szűziesség jut róla eszembe. De nem tudom, hogy ezekhez hogyan viszonyulhatsz. Pl: vágysz-e rájuk, vagy társadalmi elvárásként éled meg.
2010. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem nem akarok meghalni,mert nagyon szeretem a barátaimat,az osztálytársaimat,a családom és egy fiút ,aki nem lehet az enyém :( :D SOKÁIG AKAROK ÉLNI.Nem hiszek annyira a tündérmesékben,de ez valahogy más ez nem egy nyálas eltúlzott kényes mese.
2010. jún. 25. 11:49
 9/11 A kérdező kommentje:

tisztaság,szűziesség:

tisztaság=nem csináltam eddig semmi durvát mint a többi koromberli(cigi,drog,szex egy buliban,fű,részegség,megcsalás)de van amiknek örülök hogy elfelejtődtek,bár azok nem voltak nagy vétkek.

szűziesség=szűz vagyok és még egy darabig az leszek

2010. jún. 25. 11:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Pontos jelentése: A halál mindíg az elmúlást,egy egy életszakasz végét illetve azt jelzzi,hogy új tervekkel szándékokkal és reményekkel vágunk neki egy új időszaknak amelyben építenünk kell addigi tapasztalatainkra is.


Krúdy álmoskönyve szerint:

Halál. Halni: nyomorúság. Halni akarni: egészség. Halva látni magad: hosszú élet. Meghalni és megelevenedni: nagy tisztesség. (1756.)


Kerner szerint: halva látni olyan személyeket, akik még élnek: elveszted megnyertnek hitt ügyed. Halva lenni: hosszú élet és magas pártfogás. Halálütést mérni valakire: csúnya rágalom.

2010. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!