Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Pár napja álmodtam... a barátommal voltunk, nálunk, nem volt otthon senki. Ölelkeztünk, hülyültünk, minden rendben volt, aztán egyszer csak felkapott, kivitt a konyhába és átemelt az ablakon. Közölte velem, hogy bízzak benne, nem lesz semmi bajom, és hogy ő most el fog engedni (a 3. emeleten lakunk). Nem tiltakoztam, bár nagyon-nagyon féltem; utoljára megszorítottam a kezét, és elengedett. Én pedig zuhantam, és igyekeztem az utolsó szavaira koncentrálni, miszerint nem lesz semmi bajom, csak bíznom kell benne. Aztán a föld felett pár centivel álltam meg, lebegtem, tehát semmi bajom nem lett.

Ekkor ébredtem fel. :)

A barátommal harmonikus a kapcsolatunk, bár az utóbbi időben kevesebbet láttuk egymást, az érettségi vizsgák miatt. :)

Mit jelenthet szerintetek ez az álom?


2010. jún. 19. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy próbatétel alatt áll a bizalmad a barátod felé, és ő abszolút rászolgál a bizalmadra:-)
2010. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az álmoknak nem jelentésük van, hanem okuk.

Egy esemény, találkozás, érzelem miatt álmodhatunk furcsákat... Pl. ha féltünk valakit akkor azt, hogy baja lesz, vagy épp ellenkezőleg, mi mentjük meg... ha várunk valamit, akkor at a dolgot, akár pozitívan, akár negatívan.

Nálad ezt az fejthette ki, hogy nagyon bízol a barátodban...

De ha "álomfejtéses" szempontból nézzük akkor azt, hogy a jövőben is bíznod kell benne, vagy azt, hogy mekérdőjelezed a bizalmát.

:)

2010. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!