Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent végig nézni egy...

Mit jelent végig nézni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel azt álmodtam, hogy az, akibe szerelmes vagyok, és aki a jelek szerint szerelmes belém, az szakított a jelenlegi barátnőjével, és én ezt végig néztem. Ordibáltak az utcán, veszekedtek, én ott álltam a kapunk előtt és figyeltem mi történik. Majd a csaj dühösen elrohant. Utána pedig jöhetett a délelőtt (ugyanis ez kora reggel történt), és ott a srác mosolygott, nevetett rám, fütyült, pont úgy, ahogy egyébként is szokott. Ezt megelőző álmomban, viszont vízeséssel álmodtam, ami azt jelenti, hogy váratlan öröm ér - legalábbis ezt olvastam róla. Most akkor ez mit jelent? Hogy szét mennek, vagy a srác összejön velem?

2018. ápr. 28. 18:39
 1/3 Elenios-E ***** válasza:
100%

Van itt félreértés rendesen, menjünk szépen sorba! :)


1.) Jövőbelátás.

Vannak olyan emberek, akiknek van jövőbelátó képességük (akár álmok, akár látomások, akár megérzések formájában). Ha ilyen képességű ember lennél, akkor nyilván tudnál róla, szóval ezt kizárhatjuk. Illetve emberek hajlamosak álmokon keresztül megérezni, ha egy számunkra fontos személy veszélyben van, vagy meghal, de akkor az álomnak is erről kellene szólnia, ami itt nyilvánvalóan nem áll fenn.

Ezek alapján leszögezhetjük, hogy az álmaid nem a jövőt mutatták meg, hanem csak a saját érzéseid, gondolataid manifesztációi (ahogy az esetek 99,9999%-ban).


2.) Szimbólumrendszer

Nincs általános szimbólumrendszer az álmokhoz, ez egy nagy hülyeség, felejtsd is el! Nincs olyan, hogy a vízesés váratlan örömöt jelent, a papagáj nagy meglepetést, a sapka pedig alkalmai szexet. Ez hülyeség, úgy ahogy van.

Minden egyes embernek egyedi szimbólumrendszere van, és az hogy számodra a vízesés mit jelent, azt egyedül csak te tudhatod. Teljesen mást jelent, ha te álmodsz vízeséssel, mintha én, vagy a szomszéd, vagy a tanárod, vagy bárki más.


3.) Az álom jelentése

Az álmok (leszámítva persze a rémálmokat) túlnyomó része egyszerű vágybeteljesülés, ahogy már Freud is megírta anno. Arra vágysz, hogy a pasi és a csaj szakítsanak, álmodban pedig láttad ezt megtörténni, így dolgozza fel az elméd a napközbeni gondolataid és érzéseid.


Összességében tehát azt tudom mondani, hogy sima vágybeteljesülő álom, semmi köze a jövőhöz, és csak úgy nagyon halkan megsúgom neked, hogy mindenkinek vannak ilyen álmai, amikben a számunkra vonzó személyek szakítanak az aktuális partnerükkel és/vagy intim kapcsolatba lépnek az álmodóval.

2018. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ami amit a való életben szeretnél és nyilván sokat gondolsz rá, az álmodban "beteljesedett". Azért szerintem, ne nagyon bízzál benne, hogy az élet, követi az álmodat...
2018. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Illetve lenne még egy kérdésem. Tudom, hogy ezt máshova kellene kiírni, egy másik kérdés keretében, de lehetséges az, hogy több érzelmi szál is fűz a sráchoz? Mivel több, mint fél éve állandóan vele álmodom. Barátnőm azt mondja, meg én is utána olvastam, hogy a pakliban benne lehet az is, hogy a srác gondol rám, vagy találkozni akar velem. Én utóbbi álmaim során tapasztaltam ilyesmiket, hogy három napig egy nem szívesen látott személlyel álmodtam, aztán rám írt. De...Amit írtatok elbizonytalanított. Tehát bizonyos érzelmi szálak akkor fűznek ehhez a sráchoz? És semmi jelentősége nincs az utóbbi leírt tapasztalatomnak?
2018. ápr. 30. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!