Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy van előttem 4 tál rizs van rajtam kívül még 3 ember vhol,de nem látom őket,de tudom,hogy ott vannak és sötét van.Hallok egy 5. embert aki magyaráz,hogy "aki nem figyel azt megbüntetem" és ezt mondja és ő tudja,hogy most alszok ez érdekes,ugyan is én is tudtam,hogy most épp alszok és ezt álmodom.És egyfolytában mondogatja,hogy figyeljek oda,de nem tudom mire,ekkor próbálok felkelni,de nem tudok:Selkezdi vki rángatni a kezemet,lábamat és lever a víz elönt a forróság és nyitva volt a szobám ajtaja és mint ha a konyhában,fel-le kapcsolták volna a villanyt,de persze csukva volt a szemem,de ugyan úgy érzékeltem a fényt,ekkor nagy nehezen felkeltem...nem volt vmi kellemes.lehet nem is álmodtam?amint írtam az elején tudtam,hogy alszok és az a vki is tudta és azért mondta,hogy figyeljek oda,de nem tudtam,hogy mire...és persze azért is,mert képtelen voltam felkelni.
2010. jún. 5. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha előfordul.hogy álmunkban szellem lények,vezetők,őrangyalok például,próbálnak tanítani a maguk módján,általában szimbólumokon keresztül(nálad ez a 4 tál rizs is az lehetett).Ezek az álmok természetesen nem egyszerű agyszülemények,erre te valahogy ráérezhettél,hogy most valami különösebb dolog történik és ez zavarta meg az álmod és végül fel is ébredtél.

Valószínű azért ment nehezen az ébredés,mert a befolyása alatt próbált tartani az az álomalak,aki mondta,hogy figyelj.

2010. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,ezek szerint,akkor nem álmodtam vagy is álmodtam,de mégse ez bonyolult=Dde mire akart az a vki/vmi tanítani?nem értem pontosan...
2010. jún. 5. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg bonyolult...de próbálom érthetően elmagyarázni.Szóval...Nem úgy tanítanak,mint például a tanár a suliban,hanem mutatnak vagy tesznek valamit,ami a tudatalattidban majd" megmozgat valamit",ami által pozitív ,új gondolatok,érdekes felismerés,a hozzáállásodban,viselkedésedben pozitív változás következhet be.Az is lehet,hogy a "tanításuknak"nem most lesz észrevehető az eredménye,hanem majd akkor,mikor az álomban nyújtott segítségükre szükséged lesz,ez a távolabbi jövőben is bekövetkezhet akár.

Van úgy néha,hogy az ilyen álmokban nem a legjobb szándékú lények látogatnak meg.Nekik a negatív irányú befolyásolás a céljuk,ilyenkor gyakran megesik,hogy az álmodó olyasmit tapasztal,mintha hipnotizálni akarnák.Arról azonban még nem hallottam,hogy az ő mesterkedésüknek is lenne kihatása a valós életre.Maximum az álom utáni szokatlan fáradtság,levertség lehetséges.

2010. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm így már más:)
2010. jún. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!