Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom hogy rothadt...

Gyakran álmodom hogy rothadt fogakat húzom ki a számból, de sosem fáj, mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez egy visszatérő álom. Már évek óta álmodom, évente többször. Volt, hogy egész fogsorozatot vettem ki.

2018. jan. 19. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A fogak gyerekeket jelentenek. Többet kéne tudni rólad...
2018. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem, soha nem is akartam. Single vagyok, 31 N
2018. jan. 19. 10:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor igaz az álmod
2018. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

érdekes álom... a fizikai fájdalmat nem érzünk álomban, legfeljebb azt álmodjuk, hogy tudjuk, hogy fáj.

Van benne egy természetes ösztönödként nyilván működő akarat ellenesség, jelzi ezt a testedben havonta lezajló folyamat is, ami ellen való racionális tiltakozás ez, elfojtás. "nem akarom" - és a test mégis teszi a dolgát, a fogak "visszanőnek", a hormonok és szervek működnek és várakoznak..

2018. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat szorongok. Talán csak ennyit jelent. Nem érzem magam biztonságban. Sok az ellenségeskedés, gyűlölet a családban. Testvéreim részéről. Utálnak, gyűlölnek. Én csak szeretnék nyugalomban, biztonságban élni. Főleg békében. Gyerek korom óta a béke volt az egyik legfőbb vágyam. De épp éles ellentétben történt minden sajnos. Egyre jobban váltak valóra, a legnagyobb félelmeim... De mindennek ellenére nem érzek gyűlöletet. Azt hiszem nincs kedvem viszonozni. Vagy nem tudom. Kb ennyi a story. Gyerek korom óta gyűlölve vagyok. És nagyon nehéz helyzetben.
2018. jan. 19. 11:10
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem, az lehet. Köszi.
2018. jan. 19. 11:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos sokat szorongok. Talán csak ennyit jelent."

- te jobban tudod elemezni az álmaid,mert jobban ismered a körülményeket. Azt viszont vedd figyelembe, hogy ez tudatalatti, nem racionális - tehát az elemzésnél azokra figyelj, amik rejtetten - sokszor magad elől is lenyomva, sőt gyakorta lehazudva benned vannak. Kellene dolgozni a szorongás feloldásán. Például én megkérdezném: te szereted az embereket, a környezetedet, van barátod?

- "a barátok Isten bocsánatkérése a rokonokért"

Mi az akadály, hogy felszabadultan élj, figyel, dolgozz? Mi az amit meg tudsz szüntetni , ami ellne tudsz tenni? Mi az amit el kell fogadni, mert biztos, hogy nem tudsz ellen tenni?

2018. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Muszáj hazudnom magamnak, ha komolyan venném a körülményeimet, vagy beleőrülnék, vagy megölném magam. De állítólag az öngyilkosság megbocsáthatatlan bűn, és .. ez tart vissza leginkább azt hiszem.
2018. jan. 19. 11:30
 9/15 anonim ***** válasza:
A fogaid azt jelentik hogy elakarsz érni valamit ezek nem sikerülnek esetleg egy energiavámpír a familiâban?
2018. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Latom leirtad koltozz el menj el pszichologusnak vagy hoz mert tenned kell valamit tonkre bsszák az életed szedd össze magad 1-2nincs apelláta
2018. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!