Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet vmit az álmom?

Jelenthet vmit az álmom?

Figyelt kérdés

Először egy vonaton ültem, ami fülkés volt. Én az ablak mellett ültem.Egy srác ült tőlem jobbra/akit először az osztálytársamnak néztem, de már nem emlékszem rá/, de én azt éreztem, hogy nem szabad túl közel húzódnom hozzá, jobb ha távol tartom magam tőle. Ahhoz képest, hogy ketten voltunk mindössze a fülkében, elég közel ült hozzám. Próbáltam nem ránézni, de egyszercsak ráhúzott a széles mellkasára és éreztem ,ahogy dobog a szíve. Jobb kezét a fülemre tette, olyan jól esett az érintése, meleg volt, én pedig hideg voltam. Aztán belenézett a szemembe, de sajnos az arcára nem emlékszem, csak azt tudom hogy a szemembe nézett.(elég rossz az arcmemóriám)


A következő pillanatban egy tóparton voltam, a víz elég zöldes és zavaros volt, bár ez lehetett attól is, hogy szürkület volt, ezért látszott sötétebbnek. Egy stégen álltam, és megláttam egy másik osztálytársamat(akiről köztudott hogy nem éppen normális), ahogy cigányul táncol, közben rálép a vízre, de nem süllyedt el. Aztán hirtelen szédülni kezdtem,támolyogtam pár lépést, majdnem beleestem a vízbe, de a móló oldalán ilyen fakorlátok voltak, ezek megakadályozták a zuhanást. Ezután felébresztett az órám.


A vonatos részt azért nem értem, mert az osztálytársam iránt nem érzek semmit, csak helyesnek találom, de semmi egyéb(mondjuk álmodtam azt évekkel ezelőtt, hogy vele csókolózom az udvarunkon). Szóval szerintetek van bármi jelentősége ennek?


2010. jún. 4. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a tó/tengerpart hullámzó vízzel, és valakivel találkozol a partján Álomképe az igazság beismerését jelenti, a saját álmomból ezt sikerült kifejtenem
2010. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! En ugy tudom, es tapasztaltam, hogy a zavaros, piszkos viz betegseget jelent. Szerintem ovakodj ettol a ket osztalytarsadtol, keruld el oket, nehogy valami rosszba vigyenek bele, vagy valami baleset tortenjen veled miattuk.
2010. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Hát eddig se voltam túl közeli kapcsolatban velük, és most ballagunk, szóval a távoltartás nem lesz nehéz. De azért még kérek véleményeket.
2010. jún. 5. 19:10
 4/6 anonim válasza:
90%

leírnék neked valamit.nem álmoskönyvből.

a vonaton ültök,robog az életetek.

nem vonattal jársz haza?vagy voltatok valahol már vonattal?

a jobb oldaladon ül az a fiú,aki tetszik neked ( nem érzel

iránta semmit.,?)

te próbálod kerülni,nem ránézni.

azonban érezted ahogy dobog a szíve,mert magához húzott.

a szívet nem lehet becsapni.neked pedig jól esett

az érintése.tudod a szeretet jellemzője: meleg.

te pedig hideg voltál,mert könnyen lehet magad elől

dugdosod,hogy valami ott mocorog benned.

Tópart.a víz elég zöled és zavaros.

lehet hogy te is kicsit össze vagy zavarodva.

a víz az érzelmek szimboluma.ha később

tengerrel álmodsz,ne lepődj meg :)

lehet a vízen táncoló osztálytársad,már látja

a kialakuló "helyzetet" ,a vít felett van és táncol,

lehet örülne nektek..de én nem ismerem az osztálytársad,

ezt neked kéne értelmezni :)

szédülni kezdesz...

majdnem beleesel.és mibe? a vízbe..

és mi fog vissza? a korlátok..

kicsi szívem :)

szerintem nem kell sokat magyarázni ezen.

ha tudatosan nem is érzed,hogy szereted azt a fiút,

de ha más nem..a vágy megmozdult benned,

vagy tudattalan,szereted,de valami biztos van ott érzelmileg..

egyszóval...ne félj a víztől,az érzelmektől,

kicsi lehet ha álmodsz még ilyeneket,megijeszthet

gondolom félelmet éreztél,mivan ha "belezuhansz" :)

adj fel a korlátaidból,már ha ezek a te korlátaid,

és nem rajtad kívűl álló ok akadályoz meg :)

sok sikert a fejtegetéshez...

2010. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah az utolsónak nagyon köszönöm a válaszát!:D:D Én is így akartam vhogy felfogni az álmot...tényleg volt már bennem "vágy" hogy egyszerűen odamenjek hozzá és megcsókoljam, de...amúgy nem vagyok tényleg belésve, csak helyes srácnak tartom(mondjuk én neki 100% h nem jövök be)... a másik lány osztálytársam meg akii az álmomban volt, már rég nem nem jár velünk egy osztályba, meg különben is sosem foglalkoztunk vele, bár lehet h egy másik személyt akar szimbolizálni?? Szóval fura álom volt... de azóta voltunk kirándulni és az álom félig beteljesedett....
2010. jún. 14. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Zavarosak az érzelmeid,lehet,hogy épp az álmodban látott fiúval kapcsolatban.Nem igazán tudsz kiigazodni a saját érzéseiden.Számomra ezt mutatja az álmodban látott zavaros víz,amit szürkület borít.

Én nem használok álmos könyvet,az semmire sem jó,legfeljebb szórakoztató néha.

2010. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!