Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha kiesik az...

Mit jelent, ha kiesik az összes fogam álmomban?

Figyelt kérdés
azt álmodtam, hogy táncoltam valakivel és véletlenül lefejeltem (xD) és utána elkezdtek kiesni a fogaim. amikor tükörbe néztem mind megvolt, csak kicsit töröttek voltak meg ilyesmi. viszont folyamatosan estek ki, több is egyszerre. a fogorvos(aki igazából a fodrászom o.O ) többször is beadott érzéstelenítőt, mert be akart ültetni új fogakat, de mindig eltűnt és nem lett semmi az "új fogakból" elég kellemetlen volt az egész :S mit jelenthet?
2010. máj. 31. 16:37
1 2
 11/13 anonim válasza:

A kedvenc pszichológus- íróm szerint a fogak "indokolatlan" elvesztése (tehát fiatal korban, stb..) családtaggal/ családtagokkal való problémát jelent. Vagy családi szétesés? Nem emlékszem pontosan.

Mondjuk nem álom esetén, hanem a valóságban, de én simán vonatkoztatnám.

2010. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak túl sokat foglalkozol a fogaiddal. Én is így vagyok, mindig attól félek, hogy ki kell majd húzni az összeset, és nem lesz. Ezért sokszor álmodtam már, hogy kiesett csak úgy, egyszer álmodtam, hogy ültem egy kocsiban és elkezdtek peregni csak úgy a fogaim, és én meg a földről szedtem össze és vissza akartam tenni, de nem sikerült. Másik példa ilyenre, ültem a fogorvosnál, és szedte le a fogszabályzót, pedig amúgy nincs is fogszabályzóm :D de álmomban volt és ahogy leszedte, lejött vele az egész fogsorom....

Az álmom után sem a barátom nem hagyott el, se nem halt meg senki, csak egyszerűen azért álmodok ilyet, mert sokat foglalkoztat a fog-téma :D

2010. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
na hát ez is könnyen lehet :D kéne már fogszabályzó... :D
2010. jún. 2. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!