Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A repülős álmok mit jelentenek...

A repülős álmok mit jelentenek? És az, hogy gonosznak képzelem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves vagyok és azt álmodom elég régóta,hogy felállok az ágyan sarkára és leugrok onnan és egyszer csak elkezdek lebegni,ekkor tudom még,hogy álom,de végül teljesen valósághű lesz és igazinak látom azt hiszem nem álom.És akkor ott repkedek a szobámban és olyan boldog vagyok :D

Aztán sajnos felkelek.De úgy élvezem a repülést.


A másik álom ami mostanába lép elő az az,hogy egy gonosz lány vagyok!

Ilyen banya,aki esőt csinál és mennydörgést és egyszer csak felébred (álmomban kelek föl) és tudom,hogy ez így nem jó,de mégis csináljom a rosszat.Mindenkit megbántok álmomban..és egyik éjjel csak kiülök az esőbe és bőgök,de az esőt én magam okozom,remélem nagyából érthetően írtam le :)

Aki nem érti szoljon.Jó az álmoknak nincs jelentősége meg terhes vagyok meg pénz lesz a háznál meg ilyenek,lécci ezek kiméljenek :)

Vagy írhatnak csak írjatok értelmeseket is.köszönöm.


2010. máj. 30. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és az esőben kiabálok,hogy:

MIÉRT???MIT ÁRTOTTAM??

nem értem..és mégjobban szakad az eső én meg eldölök a sárba és ott fekszek és itt szoktam felkelni,de ez mindig ugyan így zajlik és ez a 2 álom..nem értem.!

2010. máj. 30. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy túlságosan jó kislány vagy, és titkon szeretnél kissé rosszalkodni? Ezt nagyítja fel az álom? Az is lehet, hogy nyomaszt kissé a felnőtté válás gondolata, amire, soraidból ezt szűröm ki, semmi okod, mert már most határozott és elszánt teremtés vagy, aki tudja, mit akar és mit vár életétől, és cselekedni is tud érdekében. Hiszen ahogy előre leteremtetted az esetlegesen bosszantani akarókat, az nagyon jó személyiségről adott hírt.

Azt is el tudom képzelni, hogy ahogy a tévé eluralta az életet, a sok szemét, amit bezúdít az otthonokba, félelmessé teszi a felnőtt életet. Neked nincs mitől félned, ha megtartod határozottságodat, bátorságodat, hogy elutasíts mindent, amit helytelennek tartasz. Ha megőrzöd tehetségedet, hogy nemet tudsz mondani azokra a dolgokra, amelyektől gonosznak éreznéd magadat, akkor nagy baj nem érhet. Járni fogod utadat, méghozzá napsütésben.

Első álmod csupán azt jelenti, hogy kissé álmodozó vagy talán. A fellegekben jársz, mint szokás mondani. Ami jó dolog, a képzelet sok mindenen átsegít és sok mindenhez hozzásegít az éltben. De azért arra vigyázni érdemes, hogy a földhöz közel maradni biztonságosabb, mert nagyon magasról nagyon nagyot lehet esni. A realitásérzék megóvása nagyon fontos.

2010. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hihetetlen vagy :D

Mégegyszer köszönöm.És tényleg nem szeretnék felnőni!

2010. jún. 2. 06:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól is néznél ki, ha hirtelen fenőnél! Sokat veszítenél.

Most még néhány évig csitri leszel, ahogy a fiúk kamaszok, ez amolyan átmeneti időszak; kislány még, de kicsikét már nagylány is. Sok új ismeret és érzelem zúdul Rád, és mind hasznos lesz jövőd szempontjából, ha ügyesen viszonyulsz hozzájuk. Aztán még mindig NEM felnőtt leszel, hanem ifjú hölgy, aki élvezi ifjúságát, gondtalanságát, és tudja, mit akar az élettől, s e cél érdekében dolgozik - tanul. S amikor bekopog hozzád felnőtt korod, ott állsz majd felkészülve, felvértezve a felnőttkori, felelősségteljes döntésekhez. Bízol magadban,és tudni fogod, hogy egész életed Érted van, és jó döntéseiddel szép lesz és harmonikus.

2010. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meera válasza:
Régebben én is álmodtam, h gonosz vagyok, szerintem ez a lelkiismereteden is mulik...Am én nem csak álmomban repülök, gondolatban mindig...Imádom a magasságot(annál már csak a víz jobb), és mindig is repülni akartam(de nem repülővel), ugyhogy azt is sokszor álmodtam...Meg álmodoztam...;):D
2010. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veszélyesnek tartom ezt a lelkiállapotot, előző Válaszoló! Most határozd el, és tartsd is meg saját magadnak adott szavadat: soha droghoz nem nyúlsz, hogy álmodozásodat így növeld. Mert az a Te számodra különösen végzetes lenne, úgy gondolom.

Hanem elmehetnél ejtőernyősnek, saját tapasztalatból mondom, isteni élmény kiugrálni a repülőgépből! És átéled a valóságban álmodat is, álmodozásodat is. És mindig visszaérkezel a földre épen, egészségese.

2010. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!