Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom gyakran a...

Miert almodom gyakran a fogaimmal kapcsolatban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Gyakran vannak a fogaimmal kapcsolatos almaim, azt almodom hogy az osszes kipotyog bevulre es aztan ugy kopkodom ki oket :S, vagy volt olyan is hogy egyenkent. Nem veri ki senki, nem utom meg magam, nem esek el, semmi ilyen...spontan maguktol. Erzem hogy valami nem koser a szamban, nyulok bele de akkor mar ossze vissza vannak, es potyognak ki... Mar nagyon regota van ez, nagyon sok eve rendszeresen visszatero almok. Egyebkent mondhatni ep fogaim vannak, rohadt egy sincs, van egypar tomeses kiskoromtol, de amiota nincs kotelezo fogorvoslatogatas (10 eve alapsuli ota) azota nem voltam es nincsenek is panaszaim. Ezt csak azert emlitettem, mert szerintem az aggodalom a fogaimmal kapcsolatban kiiktathato a valaszok kozul.
2010. máj. 18. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen mindig azt mondták,hogy kihullott fogról álmodni halált jelent...

De az álmoskönyvben benne van,hogy mit jelent..

2010. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt mar enis hallottam, nekem az utobbi 6 evben meghaltak a nagyszuleim, dednagymamam, de en kizartnak velem hogy az almok josoltak, ugyanis nem mindig a halal elott szoktam ilyeneket almodni, hanem rendszeresen hosszu evek ota, olyan heti-ket heti szinten...es ez igy nonsense ugyanis halal mindig lesz valakie naponta, sot percente a vilagon... hozzatartozoket pedig nem josolna az almom ilyen hosszu ideig folyamatosan
2010. máj. 18. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Foggal álmodni halált jelent!!!Sajnos ez igaz!Egy jósnő is ezt mondta...
2010. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Fogad ha kihull: egy atyádfia meghal.

Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála.

Fogaid nyelveddel kitolni: dolgaidnak jó vége."

(Krúdy Gyula: Álmoskönyv)

2010. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem így tudom. A fog a szexuális vágy, ami lappang benned. Főleg, ha kihullanak a fogaid. Aki meg paráztat téged, az meg elmehet a tudja hova....
2010. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tok, h barátnőmnek meghalt kocsi balesetben a 18éves unokaöccse, és mikor történt aznap este b.nőm foggal álmodott. Aztán dédim is foggal álmodott mikor meghalt a szomszédja. Én nem akarlak paráztatni, én csak elmeséltem egy sztorit.
2010. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) tudom hogy nem paraztattok, mert sok ember ezt a halalos dolgot allitja, a sajat esetemben nem ezt hiszem, vagy ha nalam is ez lenne akkor szerintem az egesz orszag halalat josoljak az almaim ugyanis nagyon suruek :D ..viszont az a szexualis vagy az nagyon ott van :D nem is azert hogy teccik, hanem mert ahogy ismerem magamat total ramillik :D koszonom :)
2010. máj. 19. 09:25
 8/10 anonim válasza:
nekem is volt ilyen, de semmi nem volt, ismerettségi körben sem volt halál eset, én olyat is álmodtam hogy 3 sorba rendeződtek a fogaim, és nem estek ki, de nagyon mozogtak, de sehogy se estek ki, és mondom semmi haláleset nem volt
2010. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én már 74 éve álmodom mindennap ezt.


Babi néni


76/L

2010. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hiaba faradtal Babi neni, fuckyeahra keves vagy mint makostekercsben a magneses indukcio...
2010. jún. 19. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!