Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha almomban kiserte...

Mit jelent ha almomban kisertetet lattam, feltem, es nem tudtam beszelni csak dadogva nyokogni a baratnomnek, hogy itt vannak a szellemek?

Figyelt kérdés
Alig jott ki haang torkomon. Mostanaban sokszor van ilyen almomban.
2017. máj. 24. 21:57
 1/3 akarkizoltan56 ***** válasza:

azt jelenzi h kisértetet láttál

vannak ilyen filmek

bizonyára néztél egyet

2017. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki èlete kettő fázisból áll. Alvás ès èbrenlèt. Információgyűjtès, ès feldolgozás. Nappal a test ès az öntudat aktív, a tudattalan pedig tudattalan. Èjszaka ez megfordul. A tudattalan egy egèsz világ, melyben minden szilárd formát ölt amit az öntudat születèse óta megtapasztalt. Minden gondolat ès minden vizuális információ amit az elme befogad, (igaznak vèl) formát kap a tudatalatti birodalmában. Annyira valóságosak ezek a formák ott, mint nekünk itt egy fal, vagy egy autó. A befogadott ès "èletrekelt" információk a szemèlyisèg motorjának alkatrèszeivè válnak. Amikor pèldául alfa állapotba kerülsz èbren, megszűnik mèrlegelni a tudatos èn. (Pl tvzès közben.) Mindent igaznak vèl ès befogad. Ezèrt ezt az alfa állapotot használják önhipnózisra ès sok egyèb hatás elèrèsère is, de ez már nem ide tartozik. Amit álmodban megtapasztalsz, az az èlmènyeid tárháza. A vágyaidè, fèlelmeidè (fèltèkenysèg), stb. A fèlelem maga valós. Az elmèben valóság minden ami magas èrzelmi reakciót vált ki.
2017. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit !
2017. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!