Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha olyannal álmodok...

Mit jelent ha olyannal álmodok akit még soha nem láttam?

Figyelt kérdés
Külföldön voltunk osztálykiránduláson és ott találkoztam egy ismeretlen fiúval (én lány vagyok) és később összejöttünk és nagyon szerettük egymást. Ez jelenthet valamit?

2017. máj. 6. 14:36
 1/4 thoomas26 ***** válasza:
100%

Alapvetően azt jelentheti, hogy vágysz egy párkapcsolatra, ha van párkapcsolatod, akkor pedig nem érzed azt teljesen tökéletesnek.

Az ismeretlen arcok álomban, csak látszólag lehetnek ismeretlenek. Ugyan nem kizárható, hogy a fantáziád kreált egy arcot, de a valószínűbbnek az tűnik, hogy láttál már életedben olyant vagy hasonlót, és mivel a tudat alattid mindent megjegyez, így onnan még akkor is felhozhatja az álmod, ha egyébként már nem is emlékszel rá. Vagy lehet egy előző életedbeli személy is, sőt előfordulhat a lehetséges jövőből is.

2017. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
Nem álmodsz olyanról akit még nem láttál, az agyad nem szokott (és nem is tud) csak úgy kitalálni arcokat magától.
2017. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha nem volt homályos az arca, sanszos, hogy valós személy volt. De nem feltétlenül ebben az életedben néz úgy ki. Lehet, hogy valamelyik régebbi életetekben ilyen formában ismerted meg őt. Szerintem ez lehetséges, hogy valami jelzés. Szerintem pár év múlva kiderülhet, hogy ki ő, egyébként ilyen max 5-6 évre tippelnék, hogy akkor kiderül. Szerintem ugyanaz a szituáció állhat majd fönt a valóságban is, mint ott az álmodban történt. Ezt van is mire alapoznom egyébként. Szerintem simán lehetett egy jövőre utalás. Ha pontosan kirajzolódtak a vonásai, akkor én úgy érzem, hogy az. Jövőre utalás. Lehet, hogy várd meg, azért jelentkezett be, hogy majd felismerd, és ne menjetek el egymás mellett. Mert valami dolgotok lesz egymással. De mondjuk ez a várás... Hát nem tudom, talán akár azt is jelentheti, hogy nem kell, hogy elsiesd a dolgokat. De szerintem ő egy fontos személy lesz az életedben.
2017. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-3 évvel idősebb lehettem az álmomban. Kb.16-17 éves voltam én is és ő is. A vonásaira mikor felkeltem tisztán emlékeztem, de most már csak kicsit emlékszem de nagyon helyes volt. És ő jött oda hozzám amikor az osztályommal vacsoráztam.
2017. máj. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!