Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ért valaki az álomfejtéshez?...

Ért valaki az álomfejtéshez? Elég bizarr álmom volt

Figyelt kérdés

Először is az álmomban olyan mérhetetlen dühöt éreztem, hogy bármelyik barátom vagy bárki más hozzám szólt olyan lendületből arcon vágtam őket, hogy sokszor el is estek. Utána meg olyan furcsán éreztem magam, de még mindig dühös voltam valamire, aztán már féltek tőlem.


A következő jelenet, amire emlékszem, hogy egy bevásárlóközpontban voltam, és ott volt egy férfi is, aki odajött hozzám és úgy megütött, hogy kiesett a jobb alsó szemfogam, ami helyére később egy hatalmas vasfog került.

Aztán a következő kép az, hogy nem tudtam megszabadulni ettől a férfitől, valahogy mindig ott volt, ahol én, és egyszercsak meztelen volt, de csak deréktól felfelé láttam, és az egész teste tele volt égési sérüléssel. Nem volt egy épen maradt bőrfelülete sem. Ekkor érkeztek oda azok az emberek, akiket korábban megvertem, és mindenki viszolygott tőle, de én odamentem hozzá, és védelmembe vettem, pedig korábban ő vert meg.

A legutolsó kép amire emlékszem, hogy alszik egy csomó raklapon, én megpuszilom az arcát és elmegyek.


Van ennek bármi értelme vagy jelentése? Rengetegszer álmodok idegenekkel, főleg férfiakkal, akiket soha életemben nem láttam, de ez valahogy mégis furcsa volt.

Mert legtöbbször álmaimban én mindig menekülök valaki/valami elől, és sose voltam ennyire dühös. És az az összeégett testű férfi?


2010. máj. 9. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

agresszív álom, ez valami félelemre utal.


a bevásárlóközpont (=pénz) miatt szexuális problémákkal kapcsolatos félelemre gyanakszom.


további megfejtéshez írjál nemet és kort! anélkül ebből nem lehet többet kihozni.

2010. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elfojtott agresszió, indulatok, amiket már régóta őrizgetsz.


24/L

2010. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

19/L vagyok

ez érdekes, de nem tudok rájönni mi lehet az elfojtott agresszióm... majd egyszer kitör

2010. máj. 10. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

az álomban az agresszió csak a felszínen van,

valójában valamilyen szexuális témájú félelemről szól

(meztelen férfi, aki félelmetes, van verekedés!!!! aztán meg megpuszilod)


jah szóval verekedés -- utalhat a közösülésre.


az álom értelmezése: attól félsz hogy egy erőszakos férfi érzelmileg ki fog használni pl. rosszul bánik veled, meg is ver de te nem tudsz mit tenni mert szereted.


másik szinten azt is jelenti hogy egy domináns férfire vágysz, aki akár keményen is bánik veled.

2010. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oh, hát erre nem is gondoltam. Most új férfi lépett az életembe, majd meglátjuk mi lesz ;)


Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 11. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!