Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekeset álmodtam. Mit...

Érdekeset álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy elmentem szoláriumba és utána a fél arcom leégett vagy nem tudom mi lett vele, barna volt, a másik fele meg normális bőrszínű és a barna részen volt egy nagy varr, amit leszedtem. Amúgy ha leégek tényleg volt már rá példa hogy már nem tudom, melyik oldalon, de sebes lett az arcom. Mit jelenthet?
2010. máj. 7. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Másnak akarsz/akartál látszani mint ami vagy, de a felvett álarc nem jól sül el/fog elsülni. Majd próbálod orvosolni a magadon ejtett sebet.

Vagy kétszínű voltál valakivel amivel sebeket ejtettél és próbálod visszacsinálni, mert valójában nem vagy ilyen, csak ilyennek akartál látszani.

2010. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az valószínű, hogy nem vagy megelégedve a külsőddel, de félsz a változástól, hogy esetleg az is balul sülhet el.
2010. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, teljesen megvagyok elégedve magammal, most azon gondolkozok, kivel lehettem kétszínű...
2010. máj. 7. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Látod, akkor mégsem tévedtem!

Félsz a változástól, szeretnél olyan maradni, amilyen akarsz. Félig-meddig eltaláltam.

2010. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az biztos, hogy félek a változástól, ez igaz mostanában költöztünk külföldre is meg vissza anyukámon mintha kapuzárási pánik tört volna ki, férfiról férfira halad és engem is ráncigálni akar, akkor ez lehet az oka?
2010. máj. 7. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal. Az álmokban látottak nem mutatnak konkrétumot, de ügyesen ki lehet következtetni, hova vezethető vissza a probléma.

Ez a "fél arcom leégett" dolog pedig inkább egy óvaintés attól a változástól, amire esetleg rá akarnak téged tukmálni. Próbálj több időt fordítani erre a problémára, és annak megoldására, és szerintem nem lesz problémád vele többet. :)

2010. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a segítséget:)
2010. máj. 7. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
a seb egyfajta rossz döntés amit múltban tettél valami olyat ami a jelenben komoly következménnyel fog számolni!
2010. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!