Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekeset álmodtam. Szerintetek?

Érdekeset álmodtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma elég érdekes álmom volt.Meghaltam,aztán miután meghaltam nem tudtam mozdulni meg semmi kb 2 percig.Ezután átkerültem egy másik világba ahol kisgyerek voltam,még beszélni sem tudtam.Aztán kb. 5 perc alatt már tizenéves lettem,és ekkor jöttem rá hogy meghaltam és ez egy másik világ ami teljesen más,nem kell ennem,nem kell csinálnom semmit csak léteznem,meghalni sem tudok és nem fáj semmi.Elkezdtem agresszív görizni(jelenleg ezt csinálom éjjel nappal) és olyanokat tudtam amit az életben soha.Ugráltam párat és ekkor találkoztam a volt tanárommal,aki szintén meghalt.Elkezdtünk gondolkozni hogy lehet hogy amit itt sokat csinálok(esetemben görkori)akkor abban a reinkarnációm után tehetséges leszek.

Elég érdekes,nem?Utánaolvastam,és lehet hogy ez lett volna a "köztes lét" amiről álmodtam?Erről még sosem hallottam ezelőtt.Fura!


2011. júl. 3. 13:05
 1/2 anonim válasza:
Ez nagyon durva...!Bár nem tudom,hogy értelme van-e,de az biztos,hogy nagyon furi!!!
2011. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem igaz
2011. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!