Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi...

Mit jelenthet az alábbi visszatérő szituáció az álmaimban?

Figyelt kérdés

Néha szokott előjönni az a szituáció hogy megyek valahova, majd egy faluszerűségbe érek ahol pár ház van előttem a telkek összeérnek, nincs utca közöttük és nem tudok tovább haladni. Ilyenkor átmászok a kerítésen hogy keresztül menjek a telken de egy kutya hirtelen el kezd kergetni és meg akar harapni. Én ekkor vagy elugrok előle vagy gyorsan tovább futok és a telek túloldalán kimászok. Esetenként ugyan ilyen telekre érkezem megint.

Van hogy nem tudok időben elfutni de a kutya akkor sem tud megharapni.

Illetve még mikor több ilyen telken haladok át egymás után mindig üldöznek a korábbi kutyák is.


Egy kicsit hosszú lett a leírás de remélem így teljes képet tudok adni a szituációról.



2016. nov. 4. 12:48
 1/5 anonim válasza:
Valakivel összevesztél és félsz tőle, hogy valami rosszat fog művelni, amiben károd lesz (Megver, keveri a sz*rt stb...)
2016. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fura mert jó ideje nem volt konfliktusom senkivel. De köszönöm szépen a választ.
2016. nov. 5. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Előszöris álmainkban NEM a jövőt,hanem a jelent,és a múltat álmodjuk meg!(Nincs isteni jövőbelátó képességünk.)


A kis falvak zárt emberi kapcsolatrendszerek(nincs utca)amelyekbe hatolva mérges kutyák támadnak(indulatok,agresszió,területvédelem).


Környezetedben olyan zárt csoportok(klikkek)vannak,amelyekkel sikertelen kapcsolatfelvételeid vannak.

2016. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az álmod az én szememben:


Amikor bemész a faluba egy irány van! Nekem ez azt jelenti hogy van egy dolog amit meg kell tenned és csak egy módon menne (ahogy tudod) a kutyák és kerítés az akadály amit le kell gyűrnöd! Az higy nem képesek megharapni azt jelzi legbelül tudod hogy menne! A kutyák azt jelzik félsz az akadájtól! Nem volt az álmodban egy cél amit el akarsz érni? Pl egy lány akihez mész?

2016. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmi célja nem szokott lenni az útjaimnak, csak megyek és tudom hogy tovább kell jutnom.


A második válaszban van valami. Van egy belső zárt ismeretségit köröm ahol néha nem igazán értjük egymást, hogy mit és miért.

2016. nov. 6. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!