Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő "álmom? " hogy...

Visszatérő "álmom? " hogy kilépek a testemből, mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

Az egész pár héttel ezelőtt kezdődött. Lefekszem aludni és azon veszem észre magam, hogy mintha ébren lennék de nagyon szédülök. A szobámban járkálok és kb szenvedek és forog az egész világ körülöttem. Azóta minden héten előfordul 1-2x és mindig valamivel több. Egyszerűen nem tudom máshogy fogalmazni, mintha kilépnék a testemből. Teljes tudatomban vagyok, a szédülések minden alkalommal csökkennek és egyre több minden történik. A mai viszont már olyan szintű volt, hogy muszáj vagyok nekiállni válasz találni. Ma valahogy biztos voltam abban, hogy ahogy alvásközeli állapotban voltam, hogy én most ki fogok lépni megint. Vizuláis hallucinálásom volt egy fekete térben fehér vonalakkal rajzolt testemről és ahogy kilép belőle a lelkem. Viszont most nem paráztam rá, próbáltam csak úszni az árral. Szédülésem kb nem volt semmi, a szobámban repkedtem és csak csodálkoztam h ez milyen furcsa már. Ismétlem, teljesen képben voltam azzal, hogy ez nem a valóság. Aztán kezdett egyre durvább lenni az egész. ugrottam egy hatalmasat, átmentem a plafonon és fel fel egészen egy másik dimenzióba ahol ilyen mandalákat láttam vagy miket, valaki beszélni is akart hozzám de ez már annyira intenzív volt, hogy éreztem ahogy a nyakamban lüktet a szivem. Hallottam hogy valaki azt mondja hogy számoljam a lélegzetem majd tartsam bent addig és annyi ideig engedjem ki. Majd csak essek vissza. És igy lett. Elkezdtem nagyon gyorsan zuhanni, es bumm ébren voltam. A fejem nagyon keményen hasogat. Nem is azt mondom hogy fáj, inkább h ilyen furcsa rezgést érzek.

Fontos megjegyeznem, hogy az utobbi fél évben elég sok tudatmódositóval éltem, ami lehet ennek a hatása? Szerettem volna őszinte lenni, mert attól független hogy nagyon érdekesnek találom az egészet, egészen megrémít. Kérlek mondjátok, hogy van ilyen és nem az őrülés szélén állok..


2016. nov. 1. 05:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Asztrálutazásra vagy asztrálprojekcióra keress rá és olvasgass.
2016. nov. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hmm, nekem is az asztrálutazás jut róla eszembe. Én próbálkoztam vele egy ideig, de nem jött össze, szerintem csak megijedten azon a ponton, ami a "határ" lehetett.
2016. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rádtaláltak majdnem.
2016. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, asztrálutazásról olvasgass! Bár érdekes amit írsz mert szerintem ott egyszerre kellene, hogy a tudatában légy annak, hogy fekszel az ágyban és, hogy kint vagy. Javítsatok ki ha tévedek, de ott lenni kellene ilyen kettősségnek, amit nem is igazánbtudok leírni. Tehát egyszerre két vagy több helyen vagy jelen és ennek tudatában is vagy.
2016. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem érdekel ez a téma,de nem tudom egyelőre eldöntetni,hogy ez most jó,hasznos-e ,meg lehet tanulni együtt élni ezzel a dologgal,vagy jobb ha elfelejti az ember...jógikról olvastam akik képesek kiszállni a testükből ideiglenesen,ennyit tudok a témáról.
2016. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugyan mitől lenne, mitől lehetne haszontalan? Mindenképpen hasznos és alváskor is ez történik csak nem igazán emlékszel rá. Jó, mert tágítja a tudatodat!
2016. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert valóban kiléptél.Először persze szokatlan ez az állapot.Az utolsó élményed azonban gyanús hogy álom volt.Vagy nem a fizikai világba léptél ki, mint eleinte.

A tudatmódosítók (és néha más tényezők), gyengítik a kapcsolatot a lélek és fizikai test között, ami ilyen esetben nem hasznos dolog!

2016. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nagyon sokat olvastam ezek után. Odáig jutottam, hogy az utam tervezem Nepálba.
2016. nov. 10. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező, remélem nem sértelek meg, de lerí az írásodból, hogy profi trollkodás az egész, és jól kitaláltad. :) Grat! :)
2017. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!