Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Már...

Mit jelent ez az álom? Már másodjára álmodom ezt.

Figyelt kérdés

Az álmomban van két iker,ők egy iskolába járnak. Nagyon utálják egymást,apukájuk nincs, anyukájuk sokat dolgozik így nincs velük sokat. az egyik lány undokabb. A két lányhoz jön egy távoli rokon akit az undokabb lány utál. egy ideig az undokabb lány szeméből láttam az álmot. Utána viszont én voltam a rokon. Amikor először láttam az álmot itt véget is ért. Viszont másodszor már ezt ugyanúgy megálmodtam csak ebbe már voltak olyan emberek akiket a hétköznapjaimban láttam. Ebbe az álomban is voltam az undokabb ikerben de végül itt is én lettem az utált lány. a másik iker nagyon kedves volt. viszont az álom vége más volt. Itt az undokabb lány ( ekkor már nem ő voltam ) Odaszaladt egy emberhez akit egy filmben láttam ő megmondta mit beszélt a kedves iker és a rokon úgy ,hogy nem is volt ott . AZ álom véget ért.


most kicsit aggódom mert átélni ezt elég ijesztő/fura volt.Ha valaki tudna segíteni megfejteni az előre is megköszönném.



2016. szept. 18. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A két iker lehet hogy te vagy csak ketté osztva egyik a rossz másk a jó és az hogy utálják egymást jelentheti azt hogy nem vagy megelégedve magaddal.A távoli rokon valami számodra ismeretlent de mégis közelit jelenthet.Az egészet feltételes módba írtam szóval az is lehet hogy nem jelent semmit
2016. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*másik
2016. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. szept. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!