Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek a jövőbe látok?

Szerintetek a jövőbe látok?

Figyelt kérdés

Amikor kulfoldon voltam nagyszzleimnel ket eve (2014.jul.) álmodtam egy sraccal. Az alom elso feleben (piros-fekete ruha) megismertem (tancol) h valojaban milyen, utana egy jo társasagba kerultem majd pedig (kek polo volt rajtam, a fiun pedig zold) egy kulteri moziban csak kettem neztuk ahogy visszaszamol 3tol a film.

Mikor felkeltem lerajzoltam (nem tudom miert mert meg sose tettem ilyet, nem vagyok nagyon rajzolos tipus)

2016 juliusaban (pont 2evvel az alom utan) ismerosoket kisertem rokonokhoz es ezert kaptam kolcson ruhat egy KEK polot (kenyszerbol mert nem tudtam hazamenni de nem baj mert aranyosak) ott talalkoztam egy sraccal akin zold polo volt 3evvel idosebb es tancol!! facen utana is beszeltunk

Amikor azoknal az ismeroseinknel voltunk elmontam ezt nekik (piros fekete ruha volt rajtam) es meseltek nekem rola vagyis MEGISMERTEM, utama pedig egy tok uj es jo tarsasagba bekerultem.

Mit gondoltok errol??? S.O.S.



2016. aug. 12. 21:18
 1/4 anonim válasza:
Nagy ritkán ilyen minden emberrel megtörténik, hogy a jövőbe lát, ha gyakrabban van veled ilyen az nem jelent jót
2016. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 miert nem jelenthet jot? Amugy azert fura mert sose rajzoltam le almom es pontosan 2evvel kesobb (most) megtortent. Es minden (kinezet, hobbi stb...) egyezett.
2016. aug. 12. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer 2008 végén megálmodtam, hogy a google earth-on lesz 3D-s épület funkció... 2009 januárjában lett is... fura
2016. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megy ez így. Az idő cirkum-cirkuláris szerkezetű a megtapasztaló számára. nem lineáris.


Örülj neki. nem kell aggódni, nem lesz gyakran ilyen. :P

2016. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!