Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Démonok kínoznak álmomban?

Démonok kínoznak álmomban?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy kb 2 hete volt egy majdnem agyvérzésem. Csak a szerencsének köszönhetem,hogy nem lett az. S azóta minden egyes éjjel ugyanazt álmodom.


Van egy démon (emberi kinézettel,de mégis tudom róla,hogy démon.) tart egy listát a kezében,ami a halálomról szól. Ezt mondja szószerint,hogy "Lehet,hogy ez nem jött össze,de a következő összefog." És a következő szót meglátom a listán,és az van ráírva,hogy súrlódás. (Az első az agyvérzés volt.) Utána beszél nekem arról,hogy készüljek fel,mert mindjárt itt a végem,és megkérdezi tőlem,hogy félek e. Erre a válaszom az,hogy nem,mert az én istenem nagyobb mint a tied. Erre elkezd nevetni,es megmutat nekem egy autobalesetet,hogy ez lesz a vegem. (Piros kocsi egy kamion alatt.) Most mi ez????? Kerlek segitsetek,mar eleg rossz,hogy mindig ugyanez az almom van.


20/N


2016. jún. 29. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak. :( Az én álmomban egyszer volt démon, és az inkább erotikusan kényeztetett, mintsem hogy kínzott volna. Egyébként ez csak egy álom, nincsen jelentősége, maximum a saját félelmeidet mutatja meg, amit persze aztán tudatosan fölerősítesz, és így továbbra is ugyanazt fogod álmodni. Ettől még ugyanúgy lehet, hogy a dzsihadisták főbe lőnek az utcán, mielőtt egy kamionnak akár csak esélye lenne elütnie téged.
2016. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, démonok nem léteznek.

Első lépésként menny orvoshoz.

Az ilyesféle álmok utalhatnak agydaganatra, de lehet a "majdnem agyvérzés" következménye, az is lehet, hogy a tudatalattid generálja, mert megviselt a "majdnem agyvérzés".


Második lépés: hagyd hogy az orvosok végezzék a dolgukat.

2016. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Plejádok rabolnak el álmodba' és megedzik a lelked ,Patakyval is folyton ezt csinálják .
2016. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Erre elkezd nevetni"

Nem csoda. Mindennek ugyan az istene. Isten általános definíciójában benne is van.., 1.

Örülj neki, megmutatják mire kell vigyázz.

Nincs összefüggés félelem egy eseménytől és Isten nagysága közt.

2016. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos,csak jovohonapban tudok hazamenni kivizsgalasra.
2016. jún. 29. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:

tudatosítsd magadban hogy ez egy álom aztán kérdezd meg tőle hogy miért hívtad be az álmodba.


mielőtt elalszol szuggeráld magadnak hogy tudatos álmom lesz. Hogy amikor találkozol vele akkor tudatodra ébredsz! Ennyi

2016. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%, hogy a trauma miatt álmodsz ilyeneket, a félelmeidet vetítik ki ezek az álmok. Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg elalvás előtt minél jobban ellazulni, igyál citromfű teát, akár hallgathatsz vezetett agykontrollt/ meditációt hogy mégjobban kikapcsolódj, nagyon pici fény sem árthat a szobádba, hogy ne félj elalvás előtt. És a legeslegfontosabb, hogy NEM történt meg a legrosszabb!!! Itt vagy köztünk, és annak oka van, az életednek még nincs vége! Örülj ennek, és légy hálás érte :) Biztos még van valami feladatod! :) Találj egy hobbit, valamit ami boldoggá tesz!
2016. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem azt is jelenti, hogy valami miatt stresszelsz is, nem csak a halálod miatt. 20 éves vagy, ráadásul nő, ilyenkor a lányokban egyre inkább fokozódik a megfelelési kényszer (fiúkban/férfiakban is, de nőkben hatványozottan.) A korodból ítélve, még tanulsz, itt a vizsgaidőszak, amit a démon is jelképezhet. A tanárok is emberek, de úgy érzed, mintha démonok lennének.

A halállista jelzi jelképesen azokat a feladatokat, amiket el kell végezned. A súrlódás és a kamion alatt lévő piros kocsi jelez egy párkapcsolatot, ahol a férfi a meghatározó, és szinte lenyom téged.

2016. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!