Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége ennek az...

Van jelentősége ennek az álmomnak vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Álmodtam ma éjjel hogy, zöld békát láttam és a combját vágták le mert meg akarták főzni, de hogy kik?! Nem tudom.

Mit jelent? Előre is köszönöm szépen.


2015. dec. 31. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi.
2015. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:-(
2015. dec. 31. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Béka.


A lipcsei nagy álmoskönyv szerint: békát énekelni hallani vagy megölni: kedved elromlik; békát kuruttyolni hallani: kellemes nap vár rád; békát látni: elárulnak; békát valami alatt találni: szerencse; békát agyonütni: nagy méltóság; béka, ha rád mászik: betegség. Az 1756-os álmoskönyv szerint: békát látni: árultatás, háborúság; békát lelni valami alatt: jó szerencse, tisztesség; békát ölni: nagy méltóságod leszen. Az 1856-os álmoskönyv szerint: béka: nagy bevétel; családi szerencsétlenség; békabrekegés: megcsalnak; békát enni: előmenetel; békát mászva látni: ijedtség.

2015. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. dec. 31. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!