Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy újra...

Azt álmodtam, hogy újra egyetemre mentem. Lehet az álmomnak jelentősége?

Figyelt kérdés

Debrecenbe jártam egyetemre, amúgy budapesti vagyok. Szerettem ott lenni, teljesen egyedül fedeztem fel a várost, elején magányos voltam, hirtelen szakadt a nyakamba a hatalmas szabadság, de aztán belejöttem, be tudtam osztani az időmet, sokkal magabiztosabb lettem, lettek barátaim is (ezzel amúgy nincs gondom, könnyen ismerkedek, nem félek az emberektől) Sajnos közbeszólt a pénz, dolgoznom kellett, és a kettő együtt nem ment, így abbahagytam, és hazaköltöztem. Igaz, hogy szerettem ott tanulni, szeretem a várost, az ottani embereket, viszont az állandó ide-oda utazgatást nagyon nagyon utáltam. Ma azt álmodtam, hogy újra felvételiztem, ugyanabba az albérletbe mentem, úgy, mint anno, és ennek örültem, ami azért furcsa, mert nem szeretnék visszakerülni abba a szituációba, persze a sulit szeretném befejezni, de inkább valahol bp-n vagy közelében. Lehet ennek bármi jelentősége? Tudom, hogy semmi nem lenne pont olyan, mint amikor kezdtem, viszont kezd darabokra hullani az életem, a kapcsolatom, és most komolyabban elgondolkodtam ezen, hogy talán visszamennék. Nem tudom honnan jött ez az álom, mert eddig biztos voltam abban, hogy nem akarok visszamenni és eszembe se jutott ezen tanakodni, nem foglalkoztam a témával, most gyakorlatiasabb munkát tanulok, amiből meg tudok majd élni, és egyetem mellett sem okozna majd gondot a pénzkeresés, de álmomban boldog voltam a hírtől, izgatottan vártam a félév kezdetét.


Általában a velem történt eseményekről álmodom, vagy olyasmiről ami foglalkoztat, vagy ha történt valami aminek nem szenteltem aznap elég figyelmet és tudat alatt megmaradt a kíváncsiság. Ez a Debrecen téma jó ideje nem foglalkoztat, örültem mikor végre hazajöttem. Szerintetek mit kéne tennem? Jelent ez valamit?


2015. márc. 30. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele h amit valamit akarok titkon az benne van az álmomba és pont ezért álmodtad azt , szóval szerintem lépned kéne : fejezd be a sulit ott ahol abbahagytad : jobb később mint soha ... Hajrá sok sikert 😜😘
2015. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!