Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelent valamit vagy csak...

Ez jelent valamit vagy csak rosszat álmodtam? (lent)

Figyelt kérdés
Pár napja azt álmodtam hogy egy idegen helyen voltunk a családommal, amit anyukám azt mondta hogy ez a nyaralónk vagy házunk. Majd azt mondta hogy vörös szemeket lát és ez démon. Majd egyszer csak megszállta a démon, és sikított és ordított én meg meg akartam menteni ekkor apukámat is megszállta én meg elkezdtem sikítani, őrjöngeni, de nagyon ijesztően, annyira sikíttam hogy ilyet még nem hallotam soha sem. És anyukámék megszabadultak. Majd hívtak egy másik fiúhoz ahol nagyjából ugyan ez történt. Csak ezután egy vízben sodrodtunk, és szögeket is ütöttem bele hogy a démon elhagyja a testét, majd kihúztam belőle. Nagyon sebes volt a teste és utána ölelkeztünk hogy megmentettem..mi volt ez ? Tudom hogy jelentéktelen de napok óta nem hagy nyugodni.

2015. júl. 14. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Sima rossz állom
2015. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!