Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a barátommal...

Mit jelent, ha a barátommal hiúzra vadásztunk a kertjükben?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a barátoméknál voltunk és az anyukája nem volt otthon, mert elment az Auchanbe bevásárolni. Mi kettesben otthon maradtunk és csapdát varrtunk, mert volt egy hiúz az udvarban, amit meg kellett fogni.

Kimentünk, sajttal csalogattuk magunkhoz, aztán jól elkaptuk.

Utána elmentünk az Aldiba sajtot venni, de a barátom elfelejtette bezárni az ajtókat és mire visszaértünk minden tele volt csövesekkel, akik ott kajáltak és nem tudtuk őket elkergetni. Aztán csak hazaért az anyukája a bevásárlásból, kérdezte, hogy ki ez a sok ember én meg annyit mondtam neki, hogy a Pista áthívta őket vendégségbe.


2015. júl. 13. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eső lesz.
2015. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Barát

Álmunkban a barát gyakran saját magunkat jelenti: amit álombéli barátunk tesz, az a mi titkos vágyainkat jelképezi. Férfiálomban férfi barát: annak feleségét vagy partnerét jelenti, akihez titkon vonzódsz. Női álomban jó barát: szintén a barát valamelyik ismerősét jelenti, akinek a gondolatát ébren elhessegeted.


Csapda

- Túlzottan is vigyázol arra, hogy ne kövess el hibát; többre vagy képes, mint amennyit vállalsz.


Hiúz

- Manipulálnak; igyekszel kikerülni egy csapdát.


Udvar

- Bérház udvara: felfedezel valakit a környezetedben, akire eddig nem fordítottál figyelmet. Ápolt udvar: nyitottság, jó kapcsolatteremtő készség, kedv; rendetlen udvar: családi kínoskodás; szégyent hoznak rád.


Sajt

Fiatalos, szinte gyerekes tervezgetés; finnyáskodás; érzékenykedés. Kellemetlen szagú sajt: kényeskedő természet.


Bevásárlóközpont, bolt (jelen esetben Aldi)

Üzletben vásárolni: ha kicsi, nett üzletben jársz: értelmes tervek; nagy tágas üzlet: szórakoztató barátok; zsúfolt lim-lomos üzlet, bolt: nem vagy jó viszonyban sajátmagaddal.


Zár

A titoktartás jelképe.


Csöves/koldus

- Érzelmi kapzsiság. Koldust, ha elkergetsz: nem viszonzol egy érzelmet, amelyet Te gerjesztettél; koldus, ha adsz neki: úgy hiszed, hogy irányítasz egy kapcsolatot, pedig titkon irányítanak. Koldulni ha arra különben egyáltalán nem szorulsz rá, sőt: a jövőtől való megmagyarázhatatlannak hitt rettegés; alaptalan aggodalom; ha tényleg rászorulsz mások segítségére: nagyon kényelmetlen a helyzeted, érthető okokból rosszul érzed magad, azonban ezek az okok nem anyagi természetűek, egészen másfajta gyámolításra szorulsz.


Üdv,

Rasztás Dzsimi

2015. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SpilerHUN ***** válasza:
100%
Ez jó! :)
2015. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A barát úgy értve barát, hogy a szerelmem :)

De köszönöm #2, hasznos volt!!

2015. júl. 16. 05:01
 5/6 A kérdező kommentje:

#3, hát köszi, meg is lepődtem rajta :D

Amúgy mindenkinek adtam pipát :)

2015. júl. 16. 05:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy sokat vacsoráztál lefekvés előtt. Én egyszer azt álmodtam hogy a Duna közepén egy lebegő óriási légvárban airsoftozom a barátaimmal a Csillagok Háborújából ismert birodalmi rohamosztagosok ellen. Aztán az álom hátralévő részében össze-vissza buszoztam és ismeretlen helyeken sétáltam. És ennél volt viccesebb álmom is tartalmas vacsora után, de túl hosszú lenne leírni. Vissza kell fogni a vacsorát, hidd el nekem. :)
2015. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!