Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelent valamit?

Ez az álom jelent valamit?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyok a párommal, az álmomban már össze voltunk házasodva. Született egy kisfiunk, akinek nagyon örültem, de valamilyen oknál fogva nem láthattam sokat. Mindig a családommal volt. Aztán meghalt; Bár nem tudom megmondani mi miatt. Az segített tovább lépni, hogy rövid időn belül született egy másik fiunk. Rá úgy vigyáztam, mint a két szememre, folyton velem volt. Bevittem az egyetemi gyűlésre is, ahol el hívtak valahova, ezért oda adtam egy barátnőmnek, hogy vigyázzon rá, de elejtette, és őt is elvesztettem. Utána már nem sírtam, csak bámultam ki a fejemből.

Már volt egy álmom amiben fiam volt, ott elszakadtunk egymástól.

Nem értem ezeket az álmokat, de kezdek megijedni. Valaki tudna segíteni?


2015. jún. 15. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem jelent semmit.
2015. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SteveSolar válasza:
Jelenthet, de valószínüleg nem jelent semmit... nem minden álom hordoz jelentést, csak amire nagyon pontosan, és sokáig emlékszel.
2015. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!