Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy srác, akihez nagyon...

Van egy srác, akihez nagyon vonzódom testileg és szellemileg is. Miért van az, hogy?

Figyelt kérdés
Párszor álmodtam már vele is, de sokkal gyakrabban álmodom a haverjaival, akik egyébként nem jönnek be, néha egészen felkavaróan szexuális jellegű dolgokat is. Miért velük, miért nem vele? :D
2015. jún. 5. 09:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Arra tippelek, hogy éhes disznó makkal álmodik, a tudatalattim meg nem mindig azt rángatja elő, akire vágyom, viszont próbálkozik, ezért kerülnek képbe azok a haverjai, akiket hozzá kötök, de amúgy nem vonzanak. Ez lehet a válasz?
2015. jún. 5. 09:37
 2/9 anonim ***** válasza:
részben igazad van+ az is közrejátszik tudatalatt h félsz hozzá közeledni és még álmodni se mersz róla magyarán.
2015. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ó, dehogynem. Szoktam vele is. :D A furább inkább az, hogy nem csak vele. És olyannyira merek közeledni hozzá, hogy randira is elhívtam már.
2015. jún. 5. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:
akk meg hajrá:)
2015. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Így, ahogy mondod, éhes makk disznót álmodik.

.

Ha testileg vonzódsz, az a tet éhsége,

ha lelkileg, akor már érzelmek is vannak.

Mit értesz "szellemi vonzódás" alatt?

Jómagam szellemi vonzódást érzek Stephen Haking iránt, testileg nem kéne, érzelmeim nincsenek iránta, viszont szelleme irigylésre méltó!

2015. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szellemi alatt azt értem, amit te lelki alatt. Egyszerű szóhasználatbeli különbség. LOL!
2015. jún. 5. 11:14
 7/9 anonim válasza:
Ő álmaid lovagja! Cselekedj amilyen gyorsan csak tudsz. Az álmok sosem hazudnak! <3
2015. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 5. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Szellemileg vonzodni azt jelenti hogy felfogja hogy o nem a test, hanem az csak egy ruhaja. A masik test tulajdonosahoz vonzodik. Ebbol kovetkezik hogy fizikailag is vonzodni fog hozza.
2015. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!