Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Máskor is szoktak furcsa...

Máskor is szoktak furcsa álmaim lenni, de ez most valahogy megfogott. Mit jelenthet? Ha a valaki sejti mit jelenthet, kérem írja le.

Figyelt kérdés

Próbálok nem nagyon hinni ilyesmiben,mármint hogy valamilyen valós jelentése van, de ez most kíváncsivá tett.

Szóval a lényeg, hogy álmomban valami megmagyarázhatatlanul különös érzés volt hónapok óta a bal mellemben. Nem teltek el benne a hónapok, csak egyszerűen tudtam hogy már annyi ideje. Aztán mintha ugrott volna egyet az álom, vagy csak nem emlékszem már, de valami üres helyiségben álltam és a mellemről eltűnt a bimbó és az udvara, helyette egy szabályos tölcsérszerű lyuk volt benne. Nem kivágva, nem véresen, egyszerűen mintha csak eltűnt volna a kivájt rész. Na ebben a tölcsérszerű lyukban egy vékony csövecske maradt csak, lógott kifele, gondoltam is hogy de jó a tej útja megmaradt (szoptatós kismama vagyok). Volt ott valaki, de nem láttam, csak tudom hogy volt ott és beszélt hozzám "vizsgálgatott" anélkül hogy hozzám ért volna, vagy láttam volna. Aztán a "tölcsér" legalján, tejhez való csövecske indulása mellett, valami kinyomakodott. Először valami kis feketés csomónak tűnt, aztán ahogy egyre kijjebb jött, megláttam hogy egy zöldesfekete cseresznye kacs volt. Simán ki letehet húzni, de semmi fájdalom semmi megdöbbenés vagy bármi ilyesmi nem volt. Mintha természetes dolog lenne, holott előtte hónapokig zavart a különös érzés. Után nem tudom ki, azt hiszem valami orvos jelent meg, s azt mondta, hogy valószínűleg régen lenyeltem a kacsot és valahogy vérárammal vagy valami hasonló úton odakerült és betokosodott, s a tejtermelődéstől megnőtt mellem miatt akart kilökődni. Emlékszem gondoltam, hogy milyen fura, hogy teljesen egyenesen állt a mellemben, s csak ki kellett húzni és hónapok fura érzése tűnt el. S ennyi volt, vége is volt az álomnak, talán pár percnek tűnt az egész.

Ha valaki gondol valami értelmeset, azt megköszönném. Valószínűleg csak este tudok visszanézni ide.



2015. ápr. 9. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hű, ez csodálatos álom lehetett mesélj még a melledről, ö akarom mondani az álmodról :DD gondolom, mivel az álom egy részben fantázia másrészben emlékek gondolatok és érzések nem kell ragozni a jelentését.
2015. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, hátha csomó van a melledben.
2015. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
érdekes..főleg az hogy ennyire részletesen emlékszel mindenre :D "szoptatós kismama vagyok"elég nehéz de boldog időszakon mehettél keresztül nemrég(gondolok itt a szülésre)szóval igazából szerintem egyáltalán nem meglepő az álmod..
2015. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
talán tudat alatt aggodsz hogy egézzséges legyen a kicsi,vagyhogy te egézzséges vagy-e..elégsok katyvaszt hallani a mellrákról meg ilyenek ,talán az álmodban nyilvánultak meg ezek a dolgok -3asvoltam :D
2015. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj. A tudatalattinkban vannak a félelneink, titkos vágyaink, minden olyan dolog amit az agyunk elfed hogy "megóvjon" minket. Ezekek a tudatalatti dolgok álmok formályában törnek a felszínre. Az álmok nem mondják meg a jövőt, nem jósolhatunk belőlük. Az almoskönyvek is csak azért vannak hogy a hiszékenyebb embereket becsapják! Ez az álmod valamilyen félelmedből táplálkozik! Ne ijedj meg csak figyelj magadra és próbáld legyőzni a félelmed!
2015. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!