Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők, valaki meg tudná...

Álomfejtők, valaki meg tudná ezt az álmot fejteni?

Figyelt kérdés

A párommal vagyok, érzem, hogy szerelmes vagyok belé. De el kell mennem tőle, hogy elvigyek egy nyakláncot, hogy megnézzék, valódi arany v. ezüst, vagy hamis. Miközben úton vagyok, olyan érzésem van, mintha nagyon hosszú idő telne el, és eltávolodnék a páromtól. Odaérek a bolthoz, megmutatom neki a nyakláncot, de azt mondja, hogy ez nem valódi (egyébként volt benne arany és ezüst szín is). Az eladó ugyanúgy néz ki mint a párom, és az idő alatt, amit vele töltök a boltban, annyira hosszúnak tűnik szintén, hogy nagyon szimpatikussá válik. Arra gondolok, hogy ez mind hiába, mikor engem otthon vár a párom. De végül annyi idő telik már el nélküle, hogy beleszeretek az eladóba. És már a távoli párom emléke kezd elhalványulni, és az eladó kezd egyre jobban hasonlítani az igazi páromra, és a kapcsolatunk is egyre jobban hasonlít már az igazi kapcsolatunkra, már olyan közel vagyunk egymáshoz. Ekkor azon gondolkozok, hogy most mi legyen, és megmondom neki, hogy nekem van már szerelmem... erre ő bánatos szemekkel azt feleli, hogy akkor menjek vissza hozzá. De már nem vagyok képes visszamenni, és nála maradok.


(20/L)



2015. márc. 25. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatod van?
2015. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, egy héten többször is találkozunk.
2015. márc. 26. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem jelent semmit. Nyaljátok, faljátok egymást, éljetek boldogan szerelmben, alapítsatok családot, szülj cuki moslygós babákat stb...stb..
2015. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem Bence a párod neve ugye?
2015. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nyugi... :D
2015. márc. 26. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem Dániel?
2015. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!