Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha valaki azt...

Mit jelent, ha valaki azt álmondja többször is, hogy késsel megszúrják őt? (kezén, hasán, hátán. )

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Halál komolyan gondoltam, amit írtam.

Az unikornis is él, na ez nem komoly. (sajnos)

2015. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezek az álmok azt jelentik, hogy aludtál. Ne tulajdoníts jelentőséget az álmoknak és főleg ne keress értelmet bennük. Ebbe még Freud bácsi is belebukott.
2015. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Az előző válaszolóval egyetértek, de csak abban, hogy Isten létezik és él. Ha megkéred, hogy segítsen neked, Ő segíteni is fog. Most tudom, hogy azt gondolod: "Mivel bizonyítja ez az ember, Isten él és miért segítene nekem?" Hát tudd meg, szeret téged és annyira, hogy te el se tudnád képzelni...Jézus meghalt azért, mert mindenkit annyira szeretett, hogy az életét áldozta mindenkiért. Csak azt tudom mondani neked, ha van egy kis időd akkor nyisd ki valahol a Bibliát és olvass egy kicsit belőle.

Tényleg, nem szeretném, ha folyton a sátán ilyenekkel zavarna, mert neki pont az a célja, hogy eltérítsen téged a helyes útról. Imádkozom érted és remélem, idővel rájössz mi is a célja az életnek, mert tudd meg, Istennek terve van veled!

2015. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sztyuf ***** válasza:

Az álmok témaköre egy igen mély és érdekes téma. Nagy vonalakban ezt érdemes róla tudni:


Kétféle álom létezik. Mindkettő valójában egy feldolgozási folyamat. Álom állapotban a tudat egy olyan valóságmezőbe fókuszálódik, ahol nincsenek meg azok a törvényszerűségek, melyek ebben az itteni fizikai létezésben benne vannak. Ennek a korlátlanságnak köszönhetően a tudat képes olyan események és lehetőségek megvizsgálására, feldolgozására, melyekre a fizikai valóságban nem lenne lehetősége. A szabad asszociációk révén ebben a valóságdimenzióban minden lehetséges. Ezért álmodhatod pl azt, h repülsz, v kapsz levegőt a víz alatt, esetleg halottaidból feltámadsz, dinoszauruszt lovagolsz...


Az álom egy feldolgozási folyamat, és hogy mit dolgoz fel az ember, annak két fajtája van:

1., A napi, fizikai valóságban történő eseményeket, kiváltódott érzelmeket, melyekre nem volt idő megemészteni, ilyenkor feldolgozod. (A Te esetedben nézd meg, hogy az illető és a kés, avagy maga késelés témája benne volt-e az elmúlt napokban az életedben.)

2., Minden alvás során van egy rövid mély-alvásos szakasz, ilyenkor a tudat sokkal mélyebbre megy, és szinte a tudat magvából hoz magával a "felszínre" információkat. Ezek az információk igen tömörek és összetettek, szinte érthetetlenek lennének a fizikai világra fókuszáló én-tudat számára. Éppen ezért a jelentést szimbólumok formájában dolgozza fel tudatunk, és erre az álom valóságdimenziója egy ideális terep, a szabad asszociációs lehetőségek miatt.


Amennyiben nem előző napi esemény, érzelem feldolgozása volt, úgy a második opció lesz az, ami veled történt. Valószínűleg több alkalomra volt szükséged ahhoz hogy egy mélyről hozott infót feldolgozz. Ennek nincs olyan jelentősége, hogy akkor ez most veled meg fog történni, inkább az események szimbolikáját vizsgáld, meg, számodra mit jelentenek. Ha többször végigjátszod magadban, előbb-utóbb biztosan beépül (ahogy általában szokott), és onnantól kezdve kicsit másképp fogsz a világra is tekinteni (mert hát valahol ez is a célja).


Talán tudtam segíteni. :)

2015. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
az azt jelenti hogy rosszat álmodtál:))
2015. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!