Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom, mikor...

Mit jelent az az álom, mikor többször is megálmodjuk a saját halálunkat? Látjuk magunkat kivülről az álmunkban.

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Meg fogsz halni.
2015. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez már régóta húzódó álom. Más jelentése?
2015. márc. 3. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
a halál az álomban nem halált jelent. És nem is álmodod meg, mielőtt valóban meghalnál az álomban, felébredsz. Azt álmodod, hogy nagyon kíváncsi vagy, mit jelentene az ismerőseidnek, ha te nem lennél. Sajnálatra vágysz, és elismerésre - ezeket jelenti.
2015. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 3. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nyugodtan felteheted a kalandorok.hungarianforum.com honlapon.
2015. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moncsy0506 válasza:
Ezt már én is álmodtam, és kifejezetten mindig ugyanazt, többször is. Az álmom érdekessége, az volt, hogy egy bizonyos ruhában (zöld tréningben) láttam magam minden alkalommal. Megnéztem álmoskönyvben mit jelent, de értelmes választ nem igen találtam. Hát felettébb érdekes álom az egyszer biztos, főleg, ha visszatérő....
2015. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gimmesomekeef válasza:
Az én tippem, hogy titkon (vagy nem is annyira titkon), valami drasztikus vázolásra vágysz vagy éppen attól tartasz (ha jó érzés akkor inkább előbbi, ha rossz akkor inkább utóbbi).
2015. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!