Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől függ, hogy mit álmodunk?

Mitől függ, hogy mit álmodunk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:41
 1/7 anonim válasza:
a tudatalattidban zajló dolgok jönnek felszínre,sosem tudhatod,hogy mi lesz a felhozatal éppen.ezért lehet nagyon váratlan és meglepő a témája,amiről sosem gondolnád,hogy valaha álmodni fogsz.épp azért mert jó mélyen van :)
2010. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én párszor tudtam irányítani az álmomat, de nem tudom hogy sikerült.
2010. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem attól függ, hogy aznap miről van szó, lehet hogy épp csak megemlítem, de az jön elő. Vagy elég sokszor bejött nekem, hogy lefekvés előtt valamire sokat gondoltam és azzal álmodtam. Meg persze nem szabad sokat enni lefekvés előtt, különben nem lesz túl kellemes az álom..
2010. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Amikor álmodunk a napi tetteinketet, történéseket, gondolatainkat szelektáljuk, így előfordulhat, hogy ilyenkor beleéljük magunkat. Ha nem is vesszük észre, de összefügg az álmunk ezkkel. Naponta min. 3-szor álmodunk, csak nem emlékszünk rá.

nézzétek ti is sokat a Spektrumot, vagy mit

2010. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
utolsónak: már nem is tudom hol hallottam de igen, mindennap álmodunk csak nem emlékszünk rá. az alvási órák fele álmodás azaz úgyértem pl alszol 10 órát akkor 5ször álmodsz :D én így hallottam
2010. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de mért van az hogy pl olyannal álmodsz akit még sohasem láttál?
2010. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az agyad kreálmánya. De lehet, hogy már láttad, de nem emlékszel rá, mert a tudatalattidban van...
2014. júl. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!