Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy ébren voltatok és álmodtatok is egyszerre?

Figyelt kérdés

Nem tudatos álomra és hallucinációra gondolok.

Egyszerűen csukva volt a szemem, próbáltam aludni vagy gondolkodni és úgy éreztem egy másik szálon közben fut egy álom is.


Tehát mintha álmodhattam volna két tök más dolgot egyszerre, ha az éber felem elaludt volna. És nem csak érzés volt. Tényleg ébren álmodtam. De nem éreztem rá igényt, hogy irányítsam teljesen máshogy a történetet. Vagy csak álmodtam volna, hogy aludni akarok?


Az a baj, hogy teli van az agyam idegekkel és érzem, mi a valóság, ha ébren vagyok.


2015. márc. 14. 02:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Még a körmeimben vagy inkább karmaimban is van ideg:D
2015. márc. 14. 02:08
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a ... sok koffeintől van? Megittam egy heti adagot.
2015. márc. 14. 02:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom egyre gondolunk-e, de szerintem velem is elõ szokott fordulni ilyesmi.

Hogy ébren vagyok, még akár a szemem is nyitva van, vagy ki is megyek wc-re, de közben meg akaratlanul is benne vagyok egy álomba, szóval mintha ugyanakkor álmodnék valamit, amit nem tudok megállítani, és hiába próbálok másra gondolni, akkor is az álom kerekedik felül. :D


Tudományos magyarázatot nem tudok erre adni, velem elég ritkán fordul elõ, viszont nagyon bosszantó. Szerintem általában akkor van ilyen, amikor nagyon fáradt, stresszes vagyok napközben.

Ilyenkor néha elõveszem a telefonom, ha éber vagyok annyire és elkezdek facebook-on olvasgatni, az visszazökkent a való világba.

2015. márc. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem elég sűrűn elő szokott fordulni, de nem tudom mitől
2015. márc. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ülve, nyitott szemmel szoktam aludni.
2015. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Legoman ***** válasza:
Én akkor éreztem ilyet, amikor tudatos álmodást gyakoroltam, és tisztában voltam azzal, hogy álmodok. :D
2015. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hát ez velem is elő szokott fordulni itt egy példa: Egyszer bekapcsolva hagytam a tévét, amikor már aludni akartam, és amikor félálomba voltam, akkor éreztem, hogy valamit álmodok, de közben a tévét is hallottam. Ez nálam nem tart olyan sokáig, de utána mindig "lihegve" kelek fel.
2015. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ozmium42 ***** válasza:

Mindig...


"AZ AGGASTYÁN

Már megint

Úgy elmerültél álomképeidben,

Hogy a rádbízott marha kárba ment.

Hogy ébren légy, borsón fogsz térdepelni.


PLÁTÓ (visszalépve)

Még a borsón is szépet álmodom."

2015. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszer órán elaludtam, azt álmodtam, hogy jegyzetelek, de közben meg hallottam, hogy a mondja az anyagot, mikor felébredtem, a kezem a pad szélén volt és nem írtam semmit a füzetbe. Az egész csak 5mp-ig tarthatott...
2015. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!