Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsán kellemeset álmodtam....

Dave23 kérdése:

Furcsán kellemeset álmodtam. Miért?

Figyelt kérdés
Régebben írtam,hogy romos helyen vagyok,stb azt írták,hogy ott kéne hagyjam a múltat,meg ilyen dolgok.. Most azt álmodtam,hogy egy lány aki régebben bejött szállt fel fekete ruhában (és kalapban) előttem a vonatra egy romos,ősi vonatállomáson egy teljesen modern vonatra.. Fekete bőröndje és esernyője meg az arcán az a kalapháló vagy mi volt.. Körülöttünk senki,és én is sietnék a vonatra.. Felértem és felébredtem.. Mit akar ez jelenteni?

2015. márc. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Meghalt v valakit eltemetett.
2015. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És én hogy jövök a képbe?
2015. márc. 4. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiànyzik neked
2015. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit igen,de nem értem miért álmodtam pont vele ezt..
2015. márc. 4. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álom NEM MINDIG! a képzelet szüleménye, lehet egy "ègi" jel, vagy akár egy szimulátor, és akkor ez esetben azért ért véget az álmod, mert rosszul döntöttél, nem hagytad őt külön úton menni. A fekete ruha azt jelentheti, hogy készenáll temetni a kapcsolatotokat (ha volt). És az új vonat a romos környezetben arra utalhat, hogy jobb, szebb életet kezdhet.
2015. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!