Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
azt álmodtam ,hogy a fogomba ragadt egy rágó de olyan mélyen,hogy nem tudtam kiszedni sehogy se,és a fogaim is kijöttek a helyükről ahogy próbáltam kiszedni a rágót. És egyre csak nagyobb és nagyobb lett az a rágó,lassan már beszélni sem tudtam. Csak sírtam,hogy elveszítem a fogaim . Fogászatra nem tudtam menni mert álmomban már vége volt a rendelésnek, (14 óra lett volna 5-10 perc múlva)csak másnap tudtam volna menni.

2015. febr. 20. 18:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Tükörben néztem a fogaim és magam is.
2015. febr. 20. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Álom jelentése hogy félsz hogy (bizonyos valamit/valakit elveszited) álomnak jelentése van.

A tudat allati állapotot

Félsz hogy elveszitesz valamit/valakit és félsz hogy már késő


Ezt a te közérzeted:)

2015. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legoman ***** válasza:

Van abban valami, amit az előttem levő válaszoló mond, de én még pontosítanék. :)

Íme:

A mostani életszakaszodban problémák jelentkeztek, és ez egyre rosszabb lesz, ha nem teszel valamit, és végül mindened oda lesz.

2015. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!