Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek, hogy el múljon ez...

Mit tegyek, hogy el múljon ez az álom?

Figyelt kérdés

Történ valami nem rég az életemben, úgy 1-2 hete. Össze vesztem egy számomra nagyon fontos emberrel, sőt a legfontosabbal, elég csúnyán....Nem találkoztunk, facebookon pedig le tiltott, ez ennél összetettebb volt és bonyolultabb. Ha ez segít valami, kezdetben azért vesztünk össze, mert azt hitte (én adtam rá az okot, bonyolult), hogy amióta ismer engem azóta hazudtam neki egy nagyon fontos dologban. Aztán azóta meg oldottuk, rengeteg "könyörgés" és egy kérés teljesítése árán megbocsájtott és ki békültünk 4 napja kb.

Amióta összevesztünk folyamatosan minden éjjel erről álmodok, arról ami akkor történt. Nagyon nagy trauma és fájdalom volt az számomra és most minden éjjel újra élem.

Fáradt vagyok, nem tudok sokat aludni, mert mindig erre riadok fel és utána nem merek vissza aludni, mert félek, hogy újra azzal álmodok, számomra ez a rémálmok rémálma.

Nem hagy nyugodni, zaklatottan ébredek, volt, hogy rosszul lettem úgy ébredtem fel, pánik roham...

Ez miatt a melóba se tudok úgy teljesíteni ahogy kellene, mert nem tudom ki pihenni magam.

Miért van ez? És mit tudok tenni ellene, hogy el múljon?!


2015. febr. 19. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Suerintem semmit, egy idő után úgy is el fog múlni.
2015. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(1 es vok) velem is volt hasonló, tapasztalatból mondom .
2015. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kibékültetek?

Az fájt jobban, amilyen te vagy, vagy az milyen ő?

Milyen dologban hazudtál neki?


És miért baj, ha rosszat álmodsz, ha a valóság szép?

Félsz valamitől? Valami baj van?

2015. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,ki békültünk! Részben az is, hogy ő milyen volt, de legfőképp az, hogy én...


Hát ez kicsit bonyolult, hogy miben hazudtam, de akkor le írom, bár lehet kicsit hosszú lesz.


Szóval meg ismertem úgy fél éve, nem telt el egy hónap és beleszerettem, el mondtam neki, hogy meleg vagyok és szerelmes vagyok belé. Tök jól fogadta, örült neki, hogy el mondtam, még reményt is adott...szóval teljesen el fogadta. Az utóbbi időben viszont úgy vettem észre, hogy őt ez zavarja és szóvá is tette...Úgy éreztem meg romlott a "kapcsolatunk", ezért azt mondtam neki, hogy egész végig hazudtam, nem is vagyok meleg igazából csak viccnek szántam, erre ő teljesen ki akadt összevesztünk le tiltott facebookon, szerencsémre skypeon nem, találkozni meg nem tudtunk, szóval eléggé szar volt. Nagyon rossz érzés volt, sose éreztem így magam..úgy éreztem, hogy már nincs meg számomra az "élet"... Aztán nagyon sok könyörgés után és egy kérés teljesítése után megbocsájtott ki békültünk, fel oldotta a tiltást is. Az volt a szerencsém, hogy skypeon nem tiltott. Igazából bárhogy könyörögtem nem akart megbocsájtani, ezért el mondtam neki az igazat, hogy nem hazudtam neki soha csak akkor amikor azt mondtam, hogy nem vagyok meleg, el mondtam mit miért tettem és utána azért csak kibékültünk.

Aztán el mondta, hogy azért volt, olyan, mintha zavarta volna, hogy meleg vagyok, mert az anyukájának sikerült bele lépni a facebookjába és el olvasgatta a beszélgetéseinket...ezért volt olyan.

Szóval igazából neki nem volt baj, sőt...csak az anyukája, ugye...

Aztán már 5 napja, hogy ki békültünk, de amióta össze vesztünk minden éjjel ezt álmodom. Még azóta is, hogy ki békültünk.


Nem az a baj, ha rosszat álmodok, az a baj, hogy erről álmodok és folyamatosan, mindig, minden éjjel újra kell élnem és számomra rettentően fájt, ez az összeveszés...elég volt 1x, nem akarom minden éjjel átélni.


Nem félek semmitől, talán csak attól, hogy el veszítem, de ezen kívül semmitől. Nem, ezen kívül baj sincsen.

2015. febr. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!