Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meztelen voltam...

Álmomban meztelen voltam társaságban. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Csak voltam meztelen. Nem vadidegen emberek közt. Nektek volt már ilyen, hasonló álmotok? Ha igen, mi történt?

2015. febr. 17. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, mikor olyan 9 éves lehettem. Iskolában voltam, nemcsak meztelen, de vizes is voltam, mintha a zuhanyzóból léptem volna ki.


Egyébként a meztelenség valami olyasmit jegyezhet, amit vagy titokban szeretnél, vagy titokban ajánlott tartani, nehogy a baráti körödből valaki kipletykálja.

2015. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valahol, talán Krúdy Álmoskönyvében olvastam, hogy - valamiféle félelmet jelent attól, hogy valamit nem fogsz tudni végrehajtani, megoldani, megfelelni valaminek. Például új állásban nem fogsz tudni megfelelni az elvárásoknak. Kissebbrendűnek véled magad.
2015. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átlagban azt lehet mondani, hogy valami olyasmit jelent, hogy félsz, hogy valamilyen titkolni kívánt dolgod napvilágra kerül, vagy félsz attól, hogy mit szólnak hozzád, mit gondolnak rólad mások. Esetleg félsz, hogy valamit nem megfelelően csinálsz. Egy tipikus szorongásos álomkép. Én pl. tegnap reggel álmodtam azt, hogy a hozzánk legközelebb eső busz megállóban álltam egy szál apró tangában+ melltartóban, és vártam a magán angol tanárra, aki nő (és csak az álmomban létezett, meg már rég nincsenek is óráim.) Aztán mielőtt jött volna oda sétáltam az egyik ház kapuja elé és be akartam osonni, mert kényszert érezzek, hogy valamit ellopjak (már nem is emlékszem, hogy mit, annyit tudok, hogy rákényszerültem és nem szórakozás céljából tettem volna), és nem fogtam föl, hogy bűn amit tettem volna. -Mintha részeg lettem volna. És abban a pillanatban esett le, hogy hoppá, rajtam igen kevéske ruha van, és én pedig nagyon szégyenlős vagyok, mit művelek, és ami még jobb totál szőke voltam az álmomban.xD -Am barna vagyok. És hozzáteszem tavasz volt, de lehet, hogy nyár és fényesen sütött a nap.
2015. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
érezzek=éreztem
2015. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Van benne igazság rám vonatkozóan ha belegondolok.
2015. febr. 18. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!