Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régi, elfelejtett emlék képe...

Régi, elfelejtett emlék képe torzult el álmomban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

11 éve decemben meGtámadott és megakart verni valaki. Akit sikerült leszerelni es a fegyverét messze eldobni, majd elmenekülni. Ostoba módon akkor nem kértem segítséget és ő kihívta a rendőröket teljesen másik storyval. A vége az lett, h mindkettőnket garázdasággal iteltek el. Ha én hívtam volna előbb rendőrt más szálon indult volna el az eljárás, mint azt utólag megtudtam. De 16 évesen ez nem volt világos.


MOST másodszorra álmodom azt, hogy jön ez a támadó és én egy út szeli üveg palackkal elvágom a torkát.


Rendben, h sok szenvedés ért a támadás miatt, de én nem vagyok ilyen. Inkább menekülést választom a támadás helyett. Ezért zavar ez az álom. Nem alszom rendesen ettől nagyon nyugtalanító és félelmetes. 6 éve nem álmodtam már a támadásról. Mint tér vissza? És miért torzított formában?



Bocsi, h ilyen hosszú lett...



2015. febr. 15. 09:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, csak valami előhozta a rossz emlékeket.. Sajnálom hogy túl kelett esned ilyenen.. Szerintem az álmod azt jelenti, hogy mit kelett volna csinálni
2015. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megborzongok, ha eszembe jut h ilyet csinalhattam volna. Biztos valami tudat alatti zagyvaság. Ha ilyennel pszichológust felkeresek, az feljelent, mert az emberiségre veszélyes gondolataim vannak. Hiába nem akarok ilyen lenni. Úgyhogy maradnak a fórumok.
2015. febr. 15. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ha ilyennel pszichológust felkeresek, az feljelent, mert az emberiségre veszélyes gondolataim vannak."


Ezt a butasáagot honnan veszed? A pszichológu EZÉRT garantátlan NEM JELENT FEL,ez valószínüleg a taruma feldogozása, és márcsak ezért is megérné ezt szakemeber segitségét kérni.

2015. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pszichológus mondta. Ha olyat mondok, ami veszélyt jelenthet a társadalomra, azt jelentenie kell. Nem köti a titoktartás. Megadjam a számát esetleg?
2015. febr. 15. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne addd meg a számát, hanem keres egy másik, normális pszichológust, ugyanis neki foglama sincs a munkájáról!!!


Ugyanis az, ha ÁLMODBAN megölsz valakit, az nem jelent semmiféle veszélyt senkire, söt éppen ellenkezöleg ez a trauma feldolgozási folyamata. Az álmaiért senki nem felelös, az álmok nem jelentenek valós dolgokat, hanem egyszerüen az átélt eseményeket próbálja az agy feldolgozni, a feszültségeket csökkenteni.


Veszélyt akkor jelenthetnél, ha azt mondod neki, hogy konkrétan tervezed az illetö megölését, csak az, ha netán annyit mondasz, hogy átfutott az agyadon ilyen gondolat, akkor már nem.

2015. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Pszichológus mondta. Ha olyat mondok, ami veszélyt jelenthet a társadalomra, azt jelentenie kell. Nem köti a titoktartás."


EZ CSAK ABBAN az esetben érvényes, ha netán tömeggyilkos akarnál lenni, vagy terrorista vagy hasonlló.


Arra, hogy álmodban valakit ÖNVÉDELEMBÖL megölsz, semmi esetre sem.

2015. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lélek, a tudat sokszor álmokon keresztül dolgozik valamin.Alakítja magát az álmok által.

A lelked szeretne végleg számolni ezzel az élménnyel, győzedelmeskedni valami felett, aminek lelki szinten bizonyára most van itt az ideje.Segít, hogy több oldalról láthasd önmagad, mindazt ami benned van és ami nincs, amit tettél és amit tehettél volna.Ezeken keresztül átélheted azt, amit másként nem és elgondolkozhatsz felette, fejlődhetsz.Az álom megmutatta, milyen érzés lett volna átéli, ha megölöd a támadód.A valóságban pedig érzed, nem volna helyes, nem lennél képes rá.Ez igazolja, hogy helyesen cselekedtél.

2015. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató dolgokat írtok. Köszi.
2015. febr. 17. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!