Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én miert nem almodom meg...

Én miert nem almodom meg elore a jovot?

Figyelt kérdés
Nagyosok embertol hallom h megalmodta a kovetkezo najana egyes esemenyeit, esetleg par percel elore megrzett valamit, vagy csak par masodpercel. En ezek kozul eddig egyknek e voltam tanuja, mi lehet ennek az oka h en nem rendekezem ezze a "kepesseggel"?

2015. febr. 14. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem először tanulj meg írni. Aztán foglalkozhatsz ezzel a problémával.

Kezdj el helyesen írni. Hétfőre kész a leckéd amúgy?

2015. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy elég álmos...

Egyébként tényleg gáz, hogy nem lehet megtanulni helyesen írni...

2015. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Na ne kezd te is.. Azok az emberek valószínű h hazudnak. Még ha létezne is ilyesmi te miért akarnál beletartozni abba a pár százalékba akiknek megvan ez a képesség? Ez inkább átok mint áldás. Most gondolj bele h megálmodod a családtagjaid ,kisállataid SŐT még talán a saját halálod is.

Menj vissza szépen a szobádba tanulni. Hidd el később sokkal jobban jársz ezzel mint egy ilyen "képességgel"..

2015. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!