Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés segít vk?!

Álomfejtés segít vk?!

Figyelt kérdés

unatkoztam így elkezdtem tűnődni az álmaimon és ezt nem értem :O szerintetek?

szval szeretném megtudni mit jelent a tegnapi álmom

lényegében az volt benne hogy vízen mentünk az apukámmal pontosabban ez nem is hajó volt hanem a hintaszék az udvarról , ami fura..

a lényeg h ahogy mint a vízibiciklit tekertük úgy ment magam sem értem de szerintem ez nem is lényeg szval szembementünk másokkal több mindenkivel akiknek ilyen fura alakjuk volt a végén egy kanapé úszott felénk és rajta volt az a férfi akit szeretek

felültem hogy jobban lássam és köszönni tudjak és beleestem a vízbe

azt még láttam hogy utánam ugrott apám és a fiú is akiről beszéltem

éreztem hogy már nem tudom kinyitni a szemem de beszél hozzám és fog de utána felriadtam mert tényleg olyan volt mintha fulladoznák


2010. febr. 5. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívás, egyedül te vagy képes érteni. Viszont hozzád beszél, ha egyáltalán célozgatni akar valamire. Engedd, hogy felismerd a csak számodra könnyen felismerhető szimbolikát és metafora-rendszert.
2010. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Most nincs nálam álommegfejtős könyv csak a másik lakásba:S de ha nálam lesz kikeresem neked;)
2010. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az álmos könyvben ezt írja:


VÍZ

-a víz állapota a saját lelkiállapotunkat jeleníti meg

-tiszta vizet látni:sikert és nyerséget igér

zavaros vagy piszkos vizet látni:átláthatatlan vagy bizonytalan viszonyokat jelent


FÉRFI

-a nőknél erotikus szimbólum

-látni vagy beszélni vele:ha öreg,akkor jó tanácsot kapunk,ha fiatal,akkor nyugtalanságot,zaklatottságot jelent.


ennyit találtam,remélem segítettem:D

2010. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem vagyok egy profi álomfejtő, de szerintem ellentét feszül az apád és a pasi közt, mindkettőt szereted, de nem tudsz választan. Kötődsz a családodhoz, de szeretnél egy férfit az életedbe.
2010. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
[link] sztem próbáld te megfejteni, mert csak te tudod, milyen érzés volt. én is amikor valami olyant álmodok, ami nekem fontos akkor mindig van valamilyen érzésem (nyugtalanság/féltés/izgatottság/gyengédség/elégedettség stb.) és én általában ezek szerint a hangulatok szerint is szoktam vissza gondolni rájuk.
2010. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem vagytok észnél.Az állom jeéentése:SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne legyél babonás.
2011. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dori970103 válasza:
ez az álom azt jelenti,hogy aludtál. még valami?;D
2011. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!