Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek álmokban a...

Mit jelenthetnek álmokban a szobrok? Főleg, ha azok élők?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már álmaimban szobor, ami megelevenedik.Vagy ha nem is mozdul, akkor is tudom, hogy belül él.De volt olyan álmom is pár esetben, hogy a szobrot megcsókoltam.Szinte minden esetben fehér márványszobrok.Elég járatos vagyok az álomfejtésben, de ezzel a szobor szimbólummal nem boldogulok és hogy megelevenedik, ezt sem értem.De nagyon kíváncsi lennék, mire utalhat.
2014. dec. 19. 21:42
 1/6 anonim válasza:
Doctor Who, című sorozatot mostanában nem nézed? Csak mert abban is vannak élő szobrok és ha esetleg látad akkor lehet hogy azért álmodsz erről. De találtam ilyet is: -"Rosszindulat, áskálódás. Ha valamely ismerősöd szobrát látnád: igen ellenséges érzelmeid vannak vele szemben. Ha magad éreznéd szoborrá válni: elkeseredettség, letörtség; esetleg attól tartasz, hogy a másnak ásott verembe magad esel bele; másokról is azt feltételezed, amit magad érzel; ha sok fejtörés árán is, de hamarosan találsz egy jobb megoldást annál, mint amire most gondolsz. Házastársad, partnerod, ha szoborként látod: nagy baj van; jobb ha békésen próbálod elintézni a dolgot. Szobrot készíteni, mintázni: okkal érzett lelkifurdalás."
2014. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Remélem picit segítettem :)
2014. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dr Whot nem néztem, nem is hallottam róla, de most kíváncsi lettem és lehet, megnézem.

"Ha párodat szoborként látnád, nagy baj van".Na, ez sajnos bejött...

Köszi a választ.

Ebben az esetben úgy látszik, az álmoskönyvnek is lett némi igaza, bár én a szimbolikus jelentésére lennék leginkább kíváncsi.

2014. dec. 19. 22:11
 4/6 csillámláma ***** válasza:
Wááááááááá na ne már a Doktor az a neve a főszereplőnek nem pedig a foglalkozása, szóval kérlek szépen ne röviditsd Dr-nek!
2014. dec. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a síró angyalok :DD
2014. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek után ha látsz, elmész egy szomor előtt bármit csinálj, csak NE pislogj!!! :D
2014. dec. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!