Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés

1. Másfél hete szakítottam a barátnőmmel és azóta mindig álmodok róla. Volt, hogy azt álmodtam, hogy egy másik lánnyal vagyok, de hirtelen a barátnőm jelent meg a helyére. A mai álmom az volt, hogy felszálltunk együtt egy vonatra, utaztunk, majd az egyik állomás után ő már egy másik vonattal utazott tovább más irányba.

2. Nagyon gyakran álmodom, hogy börtönben vagyok, de valahogy mindig megjelenik a szabadság is közben. Egyszer menekültem a börtönőrök elől, aztán megálltam felnéztem az égre és láttam valami sugárzó fényt és felkiáltottam, hogy szabad vagyok mindig, akármi is történik.

3. Ma is amellett, hogy a volt barátnőmről álmodtam, ez is megjelent sokadjára, hogy vonaton utazom és nincs jegyem. Mindig menekülök a jegyvizsgáló elől, mert jegy nélkül utazom.


2014. dec. 19. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem látens homoszexualitás állhat a háttérben. 1 Elhagyott a párod, így csalódott voltál és szerelemféltésből megölted. Utána lesitteltek és a 2-3 pont közti összefüggés alapján, egy erőszaktevő kaller rohan a börtönben utánad, hogy magáévá tegyen. Az, hogy nincs jegyed az azt jelenti, hogy vágysz rá mivel ha vettél volna jegyet nem kergetne.


Sok szerencsét

2014. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jácint78 válasza:

lehet hogy a barátnőddel nagyon mélyen ismeritek egymást, de vannak féltett titkok is köztetek, amibe néha bele láthatsz ő viszont ezt nem szereti, lehet hogy spirituálisan vagy vallásosan nem vagy elég felszabadult és ez még vár téged...

lehet hogy vannak irigyeid, akik vizsgálgatnak, nem kell menekülnöd ezt fedezd fel, hiszen álomban repülhet is az ember ha akar...

2015. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!