Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban menekülő fegyverest...

Álmomban menekülő fegyverest alakítottam, miközben a társaim meghaltak?

Figyelt kérdés

Egy buszon ültem, a többi gyerekkel együtt. Jött a hír, hogy megölték az egyik osztálytársamat egy sorozatgyilkos. Erre megindult 8 ember, hogy na majd mi véget vetünk ennek. Őket is lelőtték. Erre elindult az egész osztály. Mindenki fel volt fegyverezve mindennel. Egy hatalmas nagy terembe értünk be, amelynek gránit oszlopai és fehér boltívei voltak. Ott ült egy nő az asztalnál mi szembe vele álltunk, 6 sorba, minden sorban 6-an. Rám mosolygott, majd annyit mondott: Sérülések lesznek. Közben azt láttam, hogy mindenki a nőnek háttal fordul legugolnak mintha valamit/valakit ki akarnának lőni. Én közben berohantam a mosdóba, mert tudtam, hogy a nő a gyilkos. Berohantam átmentem vagy ezer ajtón, amikor egy puffanást hallok. Visszamegyek, és óvatosan kipillantok. Mindenki a földön feküdt (meghaltak), a nő a kezében a fegyverrel távozott a helyszínről...


Ez mit jelenthet? Az osztályban nincs senkivel sem problémám...



2014. dec. 15. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Fegyverrel a kézben megfutamodni: gyávaság.

Fegyvertársadat felfegyverezve kakiban hagyni: súlyos erkölcsi vétek!

.

A kettő halmazati "jutalma": tarlón lövés...

2014. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a call of duty vagy a counter strike.
2014. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szellem akar kapcsolatba lépni veled, az álmok útján próbál kommunikálni.
2014. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj kedves második hogy egyikkel sem játszom. Ismerem őket (annyira, hogy lövöldözős) de nem játszom velük. Még annyi, hogy miután felriadtam, kellemetlen érzésem volt. Nyomasztó, olyasmi hogy ez így nem mehet tovább, meg kell tenni (valamit az osztályban), de nem tudom hogy mit.
2014. dec. 16. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Fegyverek + iskola


Amerikában már vinnének kényszer-gyógykezelni.

2014. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!