Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet h olyan emberrel...

Hogy lehet h olyan emberrel álmodtam akit még nem is láttam?

Figyelt kérdés

tudom nem éppen a legmegfelelőbb témáába írok bocsi :/


az hogy lehet hogy napok óta olyan emberrel álmodok akit nem is láttam?

elvileg csak olyan személlyel álmodhatunk akit láttunk valaha de nem igen emlékszek ő rá.

volt egy hasonló kinézetű ember de ő máshogy nézett ki egy kicsit.


2014. dec. 5. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez marhaság, hogy csak olyan emberrel álmodhatsz, akit láttál.Én is rengeteg olyannal álmodtam már, aki abszolut ismeretlen volt.Na de persze azt sem lehet biztosan állítani, hogy nem láttad az illetőt már az utcán valamikor.Nem jegyezhetjük meg az összes embert, aki mellett elsétálunk.

Viszont én két esetben is álmodtam olyan emberrel, akit azelőtt sosem láthattam, viszont, később valóban megismerkedtünk és az illető pontosan olyan volt, mint álmomban, hiszen ő volt az..

2014. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Legoman ***** válasza:
Igaza van az előttem levő válaszolónak. Az elméd, olyan képeket kreál, amiket már láttunk. Nem biztos, hogy mostani életedben találkoztál vele, lehet, hogy régebbiben.
2014. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!