Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Az álmomban barátnőm(Flóra) haját festettem [eddig 2x festettem neki már], és hát nem igazán ment a hajfestés, ő is piszkált közbe, nem haladtam semmmit, rászáradt stb. közbe anyukája ott volt velünk és mondogatta, hogy segít ha kell. Aztán hirtelen Flórával, és egy másik barátnőnkkel, Lillával a művelődési központban ültünk egy asztalnál, tőlünk két asztalra Gergő és Réka [ők csak jó barátok, ritkán találkoznak]. Lillának tetszik Gergő, nézi is őt rendesen... [De Lillának van barátja: Dani, aki nagyon hasonlít Gergőhöz, csak 3 évvel fiatalabb, és nekem is tetszik Dani és Gergő is, talán épp a hasonlóság miatt, de nem tudják hogy tetszik] Réka és Gergő beszélgetnek, néha ránk néznek, de semmi nem történik, aztán végül felébredtem.


A []-kben lévő dolgok nem az álom részei, csak megjegyzések.

Utánanéztem álomfejtőben a hajfestésnek: hazugság. Sima haj viszont: megbúvó érzelmek, rejtett gondolatok.

A másik részére nem találtam semmit, vagyis nem igazán tudtam hogyan keressem.


Mindenesetre szerintetek mit jelent?

Köszi ha elolvastad, és válaszoltál :)


2010. jan. 31. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nincs jelentősége kavarognak a gondolatok össze vissza és totál hülyeség jön ki. Talán egyszer eljön az az idő amikor MINDENKI FELFOGJA EZT!
2010. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogyne lenne.. nagyon sok jelentősége van az álmoknak, mivel a tudatalattit vetítik ki, amikre sosem merünk gondolni, mert félünk hogy következményei lesznek...

vannak álmok amiknek tényleg nincs jelentősége, de ezt az álmodó, és csakis az álmodó tudhatja hogy számára jelent e valamit vagy sem...

2010. jan. 31. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ergó semmit sem jelent. A való életben nincs jelentősége.
2010. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az álom az, amikor nagyon fáradt vagy és a képzeleted átformálja azt ami már megtörtént, vagy nagyon vágysz valamire, vagy valakire és vele álmodsz. Az álmos könyv meg hülyeség, mert nincs rá semmi hivatalos adat, hogy 100 emberből 99 amikor hajfestéssel álmodott másnap hazudott jobbra balra. Szóval érted...
2010. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!