Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki meg tudja mondani,...

Valaki meg tudja mondani, hogy mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Ma rettentő furcsát álmodtam leginkább egy horror filmhez,játékhoz hasonlított.

Egy téli Decemberi nap volt,havazott és mindenki az ünnepekhez készülődött.Ekkor otthon voltunk anya meg én és egyszer csak a tévé tetején a digitális óra elkezdett vissza felé számolni.A tévében pedig bejelentették,hogy földönkívüliek szállják meg a földet.Kevés idő van hátra,mindenki meneküljön.Ekkor összeszedtük a családunk tagjait,tudtuk,hogy pincékben vagy ilyesmi helyeken nem leszünk biztonságban.Úgy éreztük,gondoltuk,hogy Budapestre kell mennünk,másfél óra alatt értünk oda.Útközben láttuk,hogy az ország mennyire,szó szerint ki van halva.Egyszer egy kis városba értünk és az utcában jobb oldalon volt egy nagy ijesztő ház.Úgy emlékszem,hogy mama ment be és egy idős,fehér hajú nénit látott..valami túlvilági lény lehetett.Azután tovább mentünk de csak anya és én értünk élve Budapestre a többiekkel nem tudom mi lett...Mi valami katonai bázisra mentünk ami úgy nézett ki mint egy pláza.Rengeteg ember volt ott,még egy cserkész csapat is.Mikor felmentünk a pláza emeletére láttuk,hogy mennyire ki van halva minden.De telt az idő és anya beleszeretett egy emberbe akinek nagy befolyása volt.Fizetnie sem kellett de még sorba állnia sem sehol...Egyszer hárman egy kis boltban nézelődtünk ahol a földönkívüliek fúj olyan ronda teremtmények voltak,megtámadtak minket..de,hogy mi lett velünk azt már nem tudom mert anyukám felébresztett..

Szóval valaki megtudja mondani,hogy mi lehet ennek az álomnak a jelentése?Mert tudom,hogy van.Már vagy egy másfél éve történt amikor úgymond a jövőbe láttam,hogy mi fog velem történni és kevesebb pint 1 percre-rá meg is történt és eléggé megbántam,hogy nem tettem azt amit akkor láttam,de még azóta is megérzek dolgokat vagy megálmodom és valamilyen módon teljesülnek.


2014. nov. 30. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülye filmet nézel.
2014. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez az álom valahogy nagyon emlékeztet a Ki vagy Doki című sorozat egyik részére.
2014. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Talán csak rettentően nagy a fantáziád.Javaslom,hogy ha félsz a horrortól vagy ilyesmiken szokj le róla.

És az utolsó mondatodnál ha megálmodod beteljesülnek.Ezek valakiknél teljesen normális.Tapasztaltam.

2014. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Nekem is szoktak beteljesülni álmok de nem ilyen földönkívülis dolgok.Nyugi ez csak álom!
2014. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A te álmod jelentését nem neked kellene megszülni Einsteinkém?
2014. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen valóban sok filmet szoktam nézni de azok inkább akció filmek.Az álmaim meg általában vagy szimplán ugyanúgy vagy részben teljesülnek.De remélem,hogy ez semmilyen módon nem fog.

Utolsó:Ha tudnám a megfejtést akkor szerintem nem kérdezném.

2014. nov. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!