Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy részlet az álmaimban...

Van egy részlet az álmaimban ami visszatérő, és elég ilyesztő. Szerintetek mit jelenthet? (Tovább a kiegészítő részben. )

Figyelt kérdés
Szóval van egy bizonyos álomképem ami annyit tesz hogy a közelemben történik valami katasztrófa ami mindig ugyanúgy végződik. Tűz esik az égből. Egyik álmomban (Ez volt az első ilyen.) egy szigeten voltam amin kitört egy vulkán, egy másikban felrobbant egy atomreaktor egy harmadikban pedig egy nagyobb méretű meteor zuhant le az égből ami kissebb darabokra esett szét és megint csak tűz esett az égből. Én mindig felébredek mielött még megtudnám vele mi történhetett volna. Ezeket nem egymást követő estéken álmodtam hanem havonta visszatér. De csak ez a jelenet hogy tűz esik az égből a helyszínek, "szereplők" tevékenységek sosem egyeznek csak a lényeg.
2014. nov. 23. 12:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, és poéngyárosok kerüljenek. Köszönöm =)
2014. nov. 23. 12:18
 2/5 Legoman ***** válasza:

Könnyen fellehet téged húzni, gyorsan beidegesedsz, amit általában több dolog okoz egyszerre.

Ne idegeskedj, mert azzal csak a lelkednek ártasz!


Én ezt olvastam ki belőle. :)

2014. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nyugodt ember vagyok nem szoktam idegeskedni. Köszönöm a választ =)!
2014. nov. 23. 13:58
 4/5 Legoman ***** válasza:

Attól még lehetsz ideges csak elfojtod az érzéseidet, és ezek nyilvánulnak meg álmaidban.

A lényeg, hogy tegyél rendet a lelkedben. :)

Nem ismerlek téged, ezért a személyiségedről se tudok semmit. Ezért is nincs két egyforma álom, csak nagyon ritkán, de akkor nagyon nagyon de nagyon ritkán.

2014. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm! =)
2014. nov. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!