Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Egy telepen élünk. Legtöbben földet művelnek, kivéve a halász, és én. Látom, hogy négy földművelő elbújik. A főnökük azt tervezi, hogy megvernek minket, és ellopják a pénzt. A tudós megüti, és átveszi a helyét. Nem érdekelnek, elmegyek motorozni. Mire visszajövök, mindenki ideges. A halász elmondja, hogy a tudós agyonverte a tulajnőt. Meg kell keresnünk a tudóst, a volt főnök észreveszi, hogy egy bevásárlókocsin elmenekült az egyik társával. Én és még ketten motoron, a többiek szekéren, a volt főnök egy társával pedig egy kerékpáron megyünk a tudós után. A volt főnök felugrat, utoléri a tudóst, de nem kapja el. A kerékpár szétmegy, a volt főnök hozzávágja a társát a bevásárlókocsihoz, az felrobban, így el tudjuk kapni a tudóst. A végén egy motor a szekér mögött, kettő mellette megy, a szekér előtt pedig a bevásárlókocsit húzza a tudós, a két csapattag gyalogol, a volt főnök pedig szurkálja a tudóst. Szoktam furcsaságokat álmodni, de ezt nem tudom mire vélni.

2014. nov. 17. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki dolgozik keservesen, ahogy a Bibliában az Úr megátkozta az embert, kivéve a proféta és te.

A szőlőművesek példája alapján ti az Úr küldöttei vagytok, akikre nem hallgat a világ. Kiválasztott vagy egy angyal.

Mindketten látjátok, hogy a helyzet reménytelen. A tudós megpróbál velük szembe szállni, küzdeni és menteni a menthetőt, de te inkább a boldogságod és az életet hajszolod, miközben nem veszed észre hogy körülötted romokba dől egy világ és elpusztul egy teljes civilizáció.

Te inkább a tudós oldalán vagy, azért keresed őt, hogy segíts neki. Erre utal a motor. Vannak akik átpártolnak hozzátok.

A vége pedig a krisztus keresztrefszítéséről és az utolsó ítéletről szól.

2014. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod.
2014. nov. 18. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy túl sok Cruz művet olvastál. az ő könyveiben visszatérő elem a telep, a motoros, a horgász, és több sztorija is arról szól, hogy a tudós átveszi a hatalmat a kis csapat fölött. interneten elvétve megtalálható egy-két rövid novellája, ez szerintem a Telep 2005 című könyvre hasonlít kísértetiesen. Lucifer válasza tökéletes elemzés, bár ott a motoros (az álmodban te), gyűlöli legjobban a tudóst, szóval nem akar segíteni neki egy cseppet sem.
2015. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, igazad van, még beszélek is a halásszal arról, hogy mennyire gyűlölöm a tudóst, amiért ő mindig lenézi a motoromat, mert szerinte a jövő a villanymotoroké. Továbbá többször is tönkre akarta tenni a járművet.
2015. márc. 21. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Krúz biztos szúr, vagy szippant valamit mesemondás előtt. De a kérdező is lolol
2020. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!