Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent vmit az ha előfordul...

Jelent vmit az ha előfordul kisebb-nagyobb időközönként h mindketten egymással való szeretkezésről álmodunk?

Figyelt kérdés
Lány osztálytársammal (akibe régebben őrülten szerelmes voltam,de p ő akkor semmit nem akart tőlem) sokszor előfordul h egymásról álmodunk, egymással való szeretkezésről, de van h csak csókolózásról. De ez nem visszatérő álom, csak a lényege mindig ugyanaz... :D Tavaly gyakrabban fordult elő h ilyen álmaink voltak (persze nem egy időben), de most megint hasonlót álmodtam, most csak csókról. Mellékesen nagyon jó barátok vagyunk, mégis pozitívak nekünk ezek az álmok. És most már kíváncsi lettem h jelent e ez vmit ? :)

2014. szept. 8. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt, hogy össze szeretnétek jönni egymással :) Talán érdemes lenne megpróbálni, ha már ekkora az összhang.
2014. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam rá de neki barátja van, és mégis... :)
2014. szept. 8. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele ha egyszer előfordul, nem jelent semmit, én már rengeteg emberrel kavartam álmomban :) de ha ez sokszor előfordul akkor az a vonzalom jele (nem kell nagy álomfejtőnek lenni hozzá, tök egyértelmű). A kérdés inkább az, hogy miért mondja el neked? Mert ha folyton ezzel bombáz, hogy megint azt álmodta, hogy szexeltek, akkor szerintem biztosan akar valamit, esetleg annak ellenére is, hogy van most pasija, talán nem boldog vele.
2014. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kamu .. majd biztos elmondta.. ma amugy láttalak egy pasival sétállni csak nem?- akkor meg minek szédíted a csajt..
2014. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu tényleg ... :D mondom h egyik legjobb barátom, mindent meg beszélünk. És mi értelme lenne pont itt kamuzni ? Am kit láttál kivel ? :D
2014. szept. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!