Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmunkban "beszélgethet" 2...

Álmunkban "beszélgethet" 2 lélek egymással?

Figyelt kérdés

Szeretném leírni miről is van szó,pontosan.

4 éve szakított velem az exem,amit a mai napig nem sikerül feldolgozni.Szoktam vele álmodni,de tegnap "beszélgettünk is" elmagyarázta nekem, miért van ezzel az új lánnyal,és miért nem velem van.

Nagyon valóságosnak tűnt, felzaklatott, eddig ilyen sosem történt velem.

Mit gondoltok erről az egészről?Elképzelhető, hogy a lelkeink tisztázták egymás között,ami szavakkal nem történt meg, vagy ez csak az én agyam kitalációja?



2014. máj. 28. 13:44
 1/7 ivilicious ***** válasza:

Lehet megtörtént, lehet a tudatalattid magadnak magyarázza meg.

Mi párommal mindig ugyanakkor kelünk fel, ugyanazokat álmodjuk..akkor is,ha együtt vagyunk, és akkor is mikor nem (sajnos külföldön dolgozik)

2014. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lehetségesnek tartom, aztán ki tudja :)
2014. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak 2, ha több pasid is volt akkor lehet konferenciahívás is.
2014. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját magaddal tisztáztad.
2014. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem az agyad kitalációja.Ilyen van.Velem is előfordult,hogy a kamaszkori feldolgozatlan nagy szerelmemmel álmunkban "megbeszéltük" 15 év múlva a dolgot.És jól esett.

Mikor alszol az álomtested kilép és elmegy tőled,könnyen kapcsolatot létesít a másik álomtestével.Olyanok kicsit mint a szellemek.Viszont ébredéskor visszakerül a fizikai testedbe és az információ is visszakerül vele együtt.

2014. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az álmodban minden egyes szereplő te magad vagy. Amikor az exed beszél hozzád, akkor valójában te magad beszélsz arról, amit az ő szájából szeretnél, vagy éppen nem szeretnél hallani. Talán csak arra vágysz, hogy egyáltalán beszéljen hozzád.

Szóval nem, két lélek nem tud beszélni egymással, álomban sem. :(

2014. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 érveiddel meggyőztél
2014. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!