Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az álmom jelentése? Kíváncs...

Lalalulu kérdése:

Mi az álmom jelentése? Kíváncsi vagyok rá nagyon!

Figyelt kérdés
Két srác volt benne. Az egyik a mostani osztálytársam a gimiben, nagyon jó barátok lettünk az eddigi két év során(csak barát). A másik egy volt osztálytársam. 8 évig voltunk osztálytársak mind a nyolc év alatt ki nem állhattam. Az álmom lényege annyi volt hogy az elsőnek említett srác elakart menni az osztályból és nagyon kiakadtam mert féltem hogy örökre elveszítem és nem akartam elengedni ezért nagyon hosszú ideig öleltem. Azután mikor mondta hogy jó akkor most elmegyek az ő helyében ott termett az a srác akit ki nem állhatok és megöleltem és adni akartam egy puszit az arcára mert azt hittem hogy az első fiú az. De mikor láttam hogy nem ő az elhúztam gyorsan a fejem. És ráadásul mindez a régi(általános) sulimban történt.

2014. júl. 4. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon szereted a barátodat és félsz hogy elveszítheted és akkor magadra maradsz olyan emberekkel akiket nem szeretsz(ezt jelképezte a másik fiú) valamint néha foglalkoztat az régi általános iskolád vagy mivel ott találkoztál sokat a második fiúval oda volt a legkönnyebb behelyettesíteni az agyadnak a történéseket
2014. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ő csak a haverom bár igaz hogy nem akarom elveszíteni :)
2014. júl. 4. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

nem ismerlek titeket nem tudom "ki merre hány méter" úgymond

csak egy példát tudok felhozni a saját életemből hasonlóan viselkedtem mint a férfi akit leírsz majd amikor ÉN szakítottam (nem szakítottam volna soha de úgy éreztem muszáj) utána teltek a napok hetek jöttem rá hogy nagyon rosszul cselekedtem de ez ettől függetlenül a ti életetek ti döntöttök én csak elmondtam a parázs mit jelent :)

mindenesetre a végén biztos hogy fog sérülni valaki

De sose felejtsétek el NINCS az a rossz amit ne lehetne túlélni (és ezt úgy mondom hogy a legkínzóbb szerelmi bánatomban vagyok)

2014. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj ezt a választ nem ide akartam írni :DD


szóval neked azt mondom :)

attól mert még csak barát nagyon szeretheted nem kell más érezned iránta senki nem szeretne elveszíteni egy igaz barátot

2014. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem gond azért a hosszú válaszért amit ideakartál írni.:) Hát igen nagyon jóban vagyunk, de én nem tudnék ránézni máshogy csak úgy hogy egy nagyon jó barátom :)
2014. júl. 5. 11:28
 6/6 A kérdező kommentje:
és nem is szeretném elveszíteni :)
2014. júl. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!